Rodiče se svými dětmi společně testovali dřevěné sady ze světa Krasohrátek. Testování dopadlo na výbornou

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
8x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 4. 2020
do 3. 5. 2020


Nahlédněte s dětmi do světa řemesel

Krasohrátky naučí děti poznávat různá řemesla a profese - krejčí, veterinář, kuchař, cukrář nebo prodavač a zároveň umožňují dětem si bezpečně vyzkoušet základní práci se dřevem a barvou. Sady rozvíjejí jemnou motoriku dětí, jejich zručnost a kreativitu, podporují přirozenou chuť dětí poznávat a objevovat. Naučí se pracovat s informacemi, hledat řešení problémů a spolupracovat.

Součástí balení je návod na postavení domečku - dílny a inspirace jak s domečkem a dětmi dále pracovat, aby domeček splnil i svůj vzdělávací účel a nestal se jen další hračkou.

Více informací najdete TADY.


Vybírat můžete z těchto variant: 

Veterina                                                          


Krejčovství

Cukrárna


Kuchyně


Hřiště


Pokojíček pro miminko


Hodnocení
10
avatar
Michaela
Nevím kde mám začít, sady z Krasohrátek jsou super a jsem ráda, že jsme s dcerkou mohli být součástí testování a tak si celou hračku složit, stlouct, natřít atd. Velmi nás to bavilo, dcerka si vybrala sadu cukrárna, ráda peče cukroví a bábovky, vyblbla se u tvoření dortíků dle fantazie :)..Já byla hlavně její asistenka, dcerka 11 let jinak vše zvládala, trochu síly bylo potřeba při montování domečku, zatloukání hřebíků ji moc bavilo a pustit maminku k tomu nechtěla :-D..Návod který byl k domečku přiloženy byl dostačující, zvládla by to jistě i sama. Konečný výsledek je moc krásný, přikádám foto příprav a hotové cukrárny, kterou již obývají petshopáci a krásně se vejdou i LOL panenky. Určitě zakoupíme různé doplňky a moc se mi líbí veterina. Doporučuji všem maminkám které rádi tvoří s dětmi, děti se naučí motoriku a mohou popustit uzdu své fantazii. Menší děti budou jistě potřebovat větší pomoct od rodičů, ale za krásný čas strávený s dětmi to stojí. :)
klad Moct zapojení fantazie při skládání
klad Moc krásný čas strávený s dcerkou :)
klad Učí samostatnost a motoriku
klad Je prostě báječný
klad Dostatečný návod
klad nic
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Barbora
Děkujeme za možnost testovat tuto nádhernou a propracovanou sadu. Moc jsme se na ní s dcerou -6 let- těšily, je to skvělá zábava ve dvou a bezpochyby super trénování dětské motoriky, zručnosti a kreativity. Bohužel netrvalo dlouho a nám došlo, že vyrábět bude především maminka - pro 6ti leté dítě je to opravdu náročné, dcera něco málo nalepila, něco natřela, ale ve finále bylo její zapojení minimální - i když teď to hojně zahrazuje hraním si s domečkem :). Je opravdu krásný, všechno do detailu propracované, já sama musím uznat, že mě jeho stavění mooooc bavilo :)))))) ale co se týče výroby s dětmi, za mne ideálně pro děti 10+, kteří to už zvládnou, zvládají i používání tavné pistole a dalších. Avšak moc ráda vnesu Krasohrátky do podvědomí svých kamarádek s dětmi, pravděpodobně někdy využiji i jako dárek, pro některé dítě z našeho okolí, protože domečky jsou opravdu kouzelné, zábavné a originální. :)
klad Celkové provedení
klad Propracovanost
klad Jednoduchý, pochopitelný návod
klad Skvělé na trénování zručnosti, kretivity
klad Spíše pro děti 10+
avatar
Martina
Testovali jsme sadu Hřiště. Dcerka byla nadšená, když měla krabičku s domečkem v ruce. Po otevření krabice ji dost vyděsilo, že se musí domeček sestavit a použít dokonce hřebíčky. :) Stále opakovala, že budeme mít hodně práce. Sestavili jsme domeček, ale se zatloukáním hřebíčků nám musel pomoci tatínek. Dcerku bavilo natírání barvou, ale když už to trvalo moc dlouho, tak ji to bavit přestalo. Natírali jsme společně. Hodně ji bavilo lepení drobných věcí, s těmi většími a složitějšími jsem jí hodně pomáhala. Vymyslela, že to bude hřiště pro ztracená zvířátka a přizpůsobovala tomu rozmístění houpaček. Plánovala, co všechno budou zvířtáka dělat a hodně si s domečkem vyhrála. Teď spolu sepisujeme recenzi a už křičí, že bude chtít ještě další domečky, které viděla na stránce Krásnohrátek. Určitě to není nic pro rodiče, kteří by neměli chuť dítěti se stavěním pomoci. Pro nás obě to byl hezky strávený čas a ještě nás čeká hodně hraní. Díky za možnost testování!
klad Celkový nápad na originální domeček stavěný svépomocí. Super, že tam nejsou žádné plastové součástky. Možnost přizpůsobit si domeček podle představ. Určitě mi přijde fajn návod, jak domeček sestavit. Dobré jsou tipy, jak využít domeček.
klad Zatloukání hřebíčků :)
příloha příloha
avatar
Jana
Testovali jsme sadu Veterina, ale nakonec nám z toho vyšel domeček pro panenky. Skládání domečku a barvení šlo dobře až na menší dobroušení dílů. Zapojila se celá rodina včetně tatínka. Uvítala bych ještě podrobnější návod ve formě knížečky, co dřív a co potom, ale nakonec to nebylo až tak složité. V každém sáčku s nábytkem byl návodeček, ale když synek horlivě vysypal dva sáčky dohromady, trošku jsme tápali. Nakonec se vše podařilo k velké spokojenosti dcerky. V sadě byl 2x sáček na výrobu velké skříně, ale byla tam jen jedna velká krabička. Dcerka se také nechtěla smířit se skříněmi jen na okrasu a tak jsme si vyrobili skříňky otevíratelné, aby měly panenky kam odkládat věci. Někdy jsme se drželi návodu, jindy improvizovali dle přání dcerky. Sada je úžasná a hračka, kterou si sami vyrobíte, to je zážitek. Děti si jí pak více váží. Budeme doporučovat dále. Děkujeme moc za testování, bylo to super.
klad výroba domečku
klad spolupráce dětí a rodičů
klad materiál k výrobě
klad nepodrobný návod
příloha příloha
avatar
Veronika
Testovaly jsme pokojíček, dcerce jsou 3 roky. Z počátku se podílela na domečku, kdy rychle vznikal-podávala hřebíčky. Když jsem šila peřinky, omrzelo ji to, neboť to nepřibývalo. Později - při lepení doplňků - aplikovala lepidlo a já kompletovala. Našla jsem malinké panenky s dalším nábytkem a doplňky, ukázala jí, jak si s panenkami hrát, tzn. stejný režim jako má ona. Občas se do péče o panenku zapojil i její bratr - dvojče. Moje fantazie má meze, a tak bych osobně uvítala návody/pracovní listy s konkrétními úkoly.
klad krásná hračka pro malé slečny
klad z pohledu matky tříleté dcerky se jedná o kreativní sadu pro maminku :-D, trvalo mi v součtu cca. 8 hod., než jsem vše sestavila a slepila
příloha
avatar
Andrea
S pětiletou dcerkou jsme testovaly sadu kuchyně. Největší práci nám dalo sestavení, se kterým jsem musela dcerce pomáhat. Nicméně dcerka vyrábí cokoliv moc ráda, a proto ji to bavilo a zároveň si vyzkoušela některé věci poprvé. Děti sestavování moc baví, je to vlastně opravdické zařizování jen v menším. Vizuální stránka hračky je perfektní. Já jsem ráda za přírodní materiál. A po sestavování hra vlastně teprve začíná, protože pak děti vaří a připravují pro své panenky, sourozence,... dobroty, musí se starat o čistotu, dbají na pořádek. Za mě moc užitečná hračka pro malé hospodyňky :-)
klad design
klad zpracování
klad využitelnost
klad kuchyňka není moc velká, je vhodné dokoupení dalších sad
avatar
Iva
Tato krabička je plná těch nejkrásnějších věcí. Dá se skvěle využít při tvoření, hraní i učení. V této době šití roušek to děti velmi zabavilo a mohli si hrát jakoby na šicím stroji. Tvořivá sada má u nás doma velký úspěch. Při otevření balíčku, mě překvapilo jak je vše propracované do detajlu, chvíli jsem si chtěla hrát já sama. Opravdu úžasné.
klad balení
klad materiál
klad množství v obsahu
klad kvalita
klad zpracování
klad zábavná montáž
klad celkový vzhled
klad velké množství využití
klad nic
avatar
Lenka
Nádherná kreativní sada. Promyšleno do sebemenšího detailu. Praktické balení, stručné a přehledné instrukce, které si přečte i školák a rozumí jim. Přiložen list s tipy, o čem si okolo produktu povídat. Po vybalení krabice je třeba "domeček" sestavit (zvládne dítě od 7 let), ale pozor, aby byly předem navrtané dírky správně! Potom dospělý zatluče hřebíčky a předá zpět dítku, které houbičkou natře vše potřebné. Jednotlivé komponenty jsou baleny zvlášt´, můžete udělat najednou (cca 4 hodiny práce) nebo postupně. Součástí není tavná pistole. Práce s materiálem je jednoduchá, stejně jako již zmíněné návody. Dcera je 8letá a zvládá sestavovat sama, ale ideální je být přítomen (pokud nemá dítě zkušenost s tavnou pistolí, je to nutnost, protože se jinak spálí!!). Výsledný domeček je naprosto nádherný a je to náš druhý z edice Krásnohrátky. Dcerka si s ním hraje neustále, přidali jsme světýlka. Skvělé pro LPS nebo LOL..Dají se dokupovat i jiné komponenty. Rozhodně doporučuji, úžasný dárek!
klad Skvělé a přehledné instrukce
klad Praktické balení
klad Čas strávený s dcerkou nad věcí, která pak bude využitá!
klad Edukativní komponent (vč. přiloženého doporučení)
klad nic
avatar
Nikol
Testovali jsme sadu Hřiště. Můžu říct, že je to úžasný nápad, jak zabavit děti, zapojit jim mozkové buňky a zdokonalit jejich zručnost. Domeček skládala 5letá holčička a pomáhal ji její 8letý bráška. Zvládli to skvělé a dokonce si u toho pomáhali a nehádali se, jak je u nich zvykem. Potom holčička použila domeček na své oblíbené LOL panenky. Přemýšlíme, že pořídíme další domeček.
klad Balení
klad Zpracování
klad Využití
klad Cena mi přijde trošku moc
avatar
Petra
S mojí Emičkou jsem dostaly skvělou možnost otestovat tvořivou sadu VETERINA. To je pro Emičku, která touží být veterinářkou splněný sen. Výrobě domečku jsem věnovaly celý den a měla jsem problém od něj dcerku odtrhnout. Když jsem domeček vytvořily, celé hodiny u něj seděla a hrála si, použila postavičky LPS a další zvířátka, kterých má doma zásobu a hrála si a hrála. Oceňuji to, že děti mohou zapojit svojí fantazii, takové hračky se dnes už nevidí a už teď si dcerka přeje dokoupení dalších doplňků a já moc děkuji za možnost tento domeček otestovat a s radostí ho doporučuji dalším maminkám a dětem.
klad barevnost
klad podrobný návod
klad velké množství doplňků
klad rozvoj dětské fantazie
klad možnost kombinování s postavičkami LPS a LOL
klad možnost pozdějšího využití jako úložný box
klad nic
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel