Lepidlo Pattex Fix Power se samospouští doporučuje 10 kutilů z 10! Nenechte si ujít jejich recenze

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
9x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 14. 4. 2020
do 17. 5. 2020Pattex Fix Power se samospouští

Renovujete, opravujete? Potřebujete přilepit práh, opravit vyviklanou židličku, spravit věšák, přilepit odchlipující se dlaždici nebo obklad na stěně? Chcete si slepit dřevěný rámeček, přilepit polystyrenovou ozdobu na stěnu nebo přilepit dřevěné háčky v předsíni?

To vše a mnoho jiných oprav zvládnete s montážním lepidlem Pattex Fix Power se samospouští. Hodí se pro lepení v interiéru, kde je potřeba větší lepicí síly. Lepí různé porézní materiály jako dřevo, kámen, beton, cihlu, polystyren, keramické materiály, lepenku či překližku. Díky samospoušti jen stlačíte a lepíte.

Před zatížením nechte alespoň 24 hodit vytvrdnout.  


Více informací o produktu najdete TADY.
Hodnocení
10
avatar
Pavel
Z lepidla Pattex Fix Power se samospouští jsem nadšený! Samospoušť - jednička s hvězdičkou. Velmi jednoduše se lepidlo aplikuje, po pár vteřinách ztvrdne a perfektně drží. Lepil jsem uštípnutou podlahu, skříň a keramický květináč a vše naprosto bez problémů! DOPORUČUJI!
klad Velikost balení
klad Jednoduchá aplikace
klad Nezapáchá
klad Rychle tuhne
klad Perfektně drží
klad Pojistka
klad nic
avatar
Libka
Montážní lepidlo Pattex Fix Power se samospouští je opravdu super, jsem z něj nadšená. Použití je jednoduché, není potřeba dávkovací pistole, prostě paráda. Jen při prvním použití je potřeba vyzkoušet, jak moc samospoušť zmáčknout. Při prvním pokusu jsem to přehnala a lepidlo bylo všude. ;-) Ale to je drobnost a brzy poznáte, jaký tlak použít. Potřebovala jsem opravit upevnění polic ve zdi. Mám je hodně zatížené a hmoždinky ve zdi už nedržely nejlépe. Tak jsem otvor pro hmoždinky vyplnila lepidlem Pattex Fix Power, přišroubovala police zpět a po vytvrdnutí znovu zatížila. Vše perfektně drží. Mám z toho opravdu radost a už se těším na další využití tohoto lepidla. Montážní lepidlo Pattex Fix Power mohu opravdu doporučit.
klad jednoduchost použití a pevnost spoje
klad nic
avatar
Radek
Značka Pattex je záruka kvalitního montážního lepidla, ale samospoušť je pecka. Konečně nemusím hledat pistoli a složitě nádobu nasazovat. Navíc praktick velikost balení, takže se nemusíte bátbát, že lepidlo stvrdnestředně, než jej spotřebujete.
klad Samospoušť
klad praktická velikost balení
klad tenká tryska
klad Krytka na trysku
klad Nic jsem nenasel
příloha
avatar
Daniela
Super lepidlo, díky kterému se nám podařilo opravit roky se rozjíždějící plovoucí podlahu - z toho mám opravdu velkou radost. Dále jsme slepili rozlomený dřevěný koš na prádlo - všechno krásně drží, rychle zaschlo a hlavně - skvěle se s lepidlem pracovalo :)
klad Rychlý čas tuhnutí
klad Krásně drží
klad Skvěle a jednoduše se s ním pracuje
klad Velikost akorát
klad Nic :)
příloha
avatar
Jiří
Použito na lepení žula a plast drží skvěle. Dále použito na lepení plastových lišt na schody taktéž drží dobře. Po nalepení na chvíli nutno zafixovat. Spokojenost s výrobkem.
klad Drží skvěle.
klad Žádné
příloha
avatar
Martin
Lepidlo mě zaujalo už svým balením. Velice oceňuji, že při použití není potřeba vlastnit pistoli k použití, jako tomu je u jiných montážních lepidel. Lepidlo je velice všestranné a využije se v celé domácnosti. Já jsem ho využil k přilepení dlaždičky, držáku na kabely ale i závěsné tyče v kuchyni. S lepidlem se manipuluje velice snadno a po zaschnutí drží opravdu skvěle.
klad Snadné použítí.
klad Dobře lepí
klad Umožňuje lepidlo uzavřít a použít znovu
klad nic
avatar
Marketa
Pomoci lepidla se nam podarilo doma slepit keramickeho slona.ktery synovi upadl na zem.Nalepila jsem synovi hacky v pokoji a manzel pouzil na lepeni dlazdicek v kuchyni se spatnym pristupem.kam se s lepidlem tezko dostal.Lepidlo nezapacha.dobre se s nim pracuje.
klad dobra prace
klad snadne pouziti
klad vysvetlivky na obalu prehledne
klad nic
avatar
Jan
Pattex Fix Power se samospouští - parádní aplikace a výborně drží. Zkoušel jsem s ním lepit práh a musím říct, že drží perfektně. Kdybych si měl příště vybrat lepidlo tak Pattex Fix Power pro mě bude jasná volba. Určitě doporučuji!
klad snadnost aplikace
klad perfektně drží
klad nic
příloha příloha
avatar
Lukáš
Praktická tuba se samospouští tudíž není potřeba pistol. Lepil jsem koupelnové zrcadlo na zeď: S počátku zrcadlo klouzalo a chvíli trvalo než zaschlo. Zatím drží parádně. Dřevěná lišta pro plovoucí podlahu držela okamžitě. Samospoušť je praktická a snadná pro manipulaci. Povolení hlavice pro vyčištění jde hodně stuha, nicméně plastové zobáčky jsou bytelné tak snad se neodlomí. Pojistka proti samovolnému použití samospouště funguje parádně.
klad samospoušť
klad pojistka samospouště
klad nic
avatar
Milan
Skvělé, praktické balení. Funkčnost na jedničku. Všem tento produkt velmi doporučuji. Určitě až budu zase potřebovat univerzální montážní lepidlo zvolím znovu Pattex FIX POWER se samospouští. Splnilo účel na jedničku
klad praktické využití
klad vhodná velkost balení
klad nevím přesně cenu
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel