Jaké je to vařit bez vaření? Testerky si připravily krémové polévky, kaše, domácí rostlinné mléka či čerstvé smoothie stisknutím tlačítka. Otestovaly MioMat - exkluzivní hrnečku vař

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotili
5
2x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 31. 8. 2021
do 20. 9. 2021

MioMat - exkluzivní hrnečku vař   

Plné ruce práce s domácností a péčí o děti zná každá maminka. Dáváte si záležet, aby vaše děti vyrůstaly v příjemném prostředí, měly dostatek podnětů a hlavně, aby se vaše rodina zdravě stravovala. Se zdravou stravou pomůže šikovný kuchyňský pomocník MioMat.

MioMat - exkluzivní hrnečku vař spojuje funkce polévkovaru, kašovaru, výrobníku rostlinného mléka a smoothie maker. Stačí do něj vložit suroviny, stisknout tlačítko a o vše ostatní se postará za vás. Vy se zatím můžete věnovat ostatním činnostem nebo si odpočinout.

MioMat připraví krémové polévky, zdravé snídaňové kaše, domácí rostlinná mléka a vymixuje i lahodná smoothie. Vaření v MioMatu je zábava a zvládnou ho i děti. Zahrajte se společně na kuchaře - vložte do MioMatu například hrášek, brambory, cibulku, zalijte vodou a nechte se překvapit, jakou chutnou polévku vám navaří.

MioMat zvládne připravit i dětské výživy, které jsou v létě skvělým dezertem.

Každá rodina, která má doma alergika na mléko, ví, že domácí rostlinné alternativy mléka jsou nejlepší, protože neobsahují žádné umělé dochucovadla ani konzervanty. MioMat vám takový rostlinný nápoj připraví čistě ze surovin, které do něj vložíte a kterým věříte. Dochutit si ho můžete medem, skořicí, Stevií či vanilkou. Rostlinné mléko lze připravit i v RAW verzi, kdy bude zahřáté max. na 42 ° C a zůstanou tak zachovány přírodní enzymy.

Výhoda MioMatu spočívá v jeho všestranném využití, uplatní se opravdu v každé domácnosti. MioMat je oblíbený pomocník na celém světě, těší se z něj desetitisíce domácností.Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
3
avatar
Martina
MioMat je zázrak na krémové polévky. Vložíte rozkrájené syrové ingredience a dál se nestaráte. Nemusíte čekat, až polévka začne vařit, nemusíte míchat... Když je hotovo, přístroj vás pískáním upozorní. Máte bez práce a hlídání krémově jemnou zeleninovou polévku. Můžete ji dochutit podle vlastních zvyklostí. Zkoušela jsem česnečku, cibulačku i mrkvovou. Všechny byly super a ta poslední napověděla, že by bylo jednoduché udělat základ pro svíčkovou omáčku a pak jen přidat smetanu a podávat. Určitě to zkusím. Zkoušeli jsme také smootie z banánů a jahod, z okurky a kivi. Na mandlové mléko jsme si zatím netroufla, protože se bojím zahřívání, ale zkusím ho RAW, kde jen jen minimální ohřev. Jsem zvyklá ho dělat zastudena. Co mi vadí je, že dovařené jídlo se má ihned přelít do jiné nádoby kvůli hornímu dílu, který se nemá nechávat ponořený v dovařeném jídle. Spodnímu dílu to nevadí, takže stačí vzít a omýt horní díl a na spodní by se hodila malá poklička, když strávníci přicházejí postupně.
klad Super krémové polévky jedním zmáčknutím tlačítka.
klad Rysky pro hladinu vody jsou jen na jedné straně.na hla
příloha příloha
avatar
Moni
Vzhledem k tomu, že pracuji z domu, ale zároveň mám doma i dítě na domácím vzdělávání, je to neuvěřitelný pomocník, který šetří čas. Dá se s ním vytvořit plnohodnotné jídlo za zlomek času. K snídani máme rádi teplé polévky. V tomhle mě MioMat přesvědčil. Klidně už večer nebo hned po vstávání dám suroviny do nádoby (třeba jen mrkev, červenou čočku nebo hrášek a bramboru, plus koření samozřejmě), zaliju vodou a za půl hodiny snídáme. Mezitím zvládneme ranní hygienu, MioMat nás vůbec nepotřebuje. Zvukem ohlásí, že je polévka hotová. Skvělé je i to, že má raw program. Třeba na tu snídaňovou polévku 42 stupňů naprosto akorát. Z připraveného množství se najíme oba a ještě zbyde. Pokud jsme doma všichni čtyři, najíme se naprosto v pohodě všichni. Já navíc oceňuji i snadnou přípravu obilných a sójových mlík. Hlavně tedy sójového. Doteď jsem je kupovala, ale MioMat udělá naprosto luxusní nápoj. Děti rádi s kakaem a já si ho šlehám do kafe. Úplně hustou pěnu neudělá, to je jasné, ale napění se.
klad šetří čas - největší benefit
klad snadná příprava jídel
klad všechno je rychle, bez starostí
klad obsluhu zvládne i větší dítě
klad horší údržba, toto je bohužel nedořešené
příloha
avatar
Marcela
MioMat mě nesmírně překvapil. Nejdříve pracoval zrak - dokonalý a estetický dizain, který neudělá ostudu žádné kuchyni. Musela jsem ho samozřejmě hned vyzkoušet. Protože mám ráda polévky, začala jsem s hráškovou. Po chvíli začal pracovat čich. Rozprostřela se po celé kuchyni úžasná vůně. A nakonec, po 25 minutách, už byla na řadě chuť. Jsem dobrá kuchařka, ale udělat za tak krátkou dobu tak lahodnou polévku, bych nesvedla. Použití přístroje MioMat je opravdu velmi jednoduché. Stačí do něj vložit suroviny, koření, vodu a zapnout. Zvládnou to bez problémů i starší děti. Sám vaří, mixuje, když je potřeba, o nic se nestaráte. MioMat je ale užitečný i jinak. Uděláte v něm nespočet rostlinných mlék, včetně RAW. Například rýžovo-kokosové mléko je hotové za 10 minut. V MioMatu uděláte i chutné smoothie, nemusíte přemýšlet, jaké ovoce, prostě tam dáte takové, které máte doma. Uděláte v něm kaše, přesnídávky, prostě to, po čem srdce prahne. Navíc je jednoduchá i jeho údržba.
klad pěkný dizain
klad rychlost vaření
klad velké možnosti využití
klad kvalitní chuť
klad zdravá výživa
klad vše super
příloha příloha příloha příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel