jaké je to vařit bez vaření? Testerky si připravují krémové polévky, kaše, domácí rostlinné mléka či čerstvé smoothie stisknutím tlačítka. Testují MioMat - exkluzivní hrnečku vař

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
3
konec testování
20. 9. 2021

MioMat - exkluzivní hrnečku vař   

Plné ruce práce s domácností a péčí o děti zná každá maminka. Dáváte si záležet, aby vaše děti vyrůstaly v příjemném prostředí, měly dostatek podnětů a hlavně, aby se vaše rodina zdravě stravovala. Se zdravou stravou pomůže šikovný kuchyňský pomocník MioMat.

MioMat - exkluzivní hrnečku vař spojuje funkce polévkovaru, kašovaru, výrobníku rostlinného mléka a smoothie maker. Stačí do něj vložit suroviny, stisknout tlačítko a o vše ostatní se postará za vás. Vy se zatím můžete věnovat ostatním činnostem nebo si odpočinout.

MioMat připraví krémové polévky, zdravé snídaňové kaše, domácí rostlinná mléka a vymixuje i lahodná smoothie. Vaření v MioMatu je zábava a zvládnou ho i děti. Zahrajte se společně na kuchaře - vložte do MioMatu například hrášek, brambory, cibulku, zalijte vodou a nechte se překvapit, jakou chutnou polévku vám navaří.

MioMat zvládne připravit i dětské výživy, které jsou v létě skvělým dezertem.

Každá rodina, která má doma alergika na mléko, ví, že domácí rostlinné alternativy mléka jsou nejlepší, protože neobsahují žádné umělé dochucovadla ani konzervanty. MioMat vám takový rostlinný nápoj připraví čistě ze surovin, které do něj vložíte a kterým věříte. Dochutit si ho můžete medem, skořicí, Stevií či vanilkou. Rostlinné mléko lze připravit i v RAW verzi, kdy bude zahřáté max. na 42 ° C a zůstanou tak zachovány přírodní enzymy.

Výhoda MioMatu spočívá v jeho všestranném využití, uplatní se opravdu v každé domácnosti. MioMat je oblíbený pomocník na celém světě, těší se z něj desetitisíce domácností.Více informací o produktu najdete TADY.

Vybraní testeři

avatar
Moni P.
avatar
Martina J.
avatar
Marcela Z.
zobrazit všechny přihlášené