Testeři si připravovali pokrmy z ostrých křenů značky efko a Zimmermann. Mrkněte na recenze a nechte se inspirovat

image
otestováno
Počet recenzí
59
jak jste hodnotili
5
46x
4
11x
3
2x
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 4. 2020
do 10. 5. 2020


Křen strouhaný ostrý

Křen ostrý, jako čerstvě nastrouhaný - vždy po ruce, vždy připravený v lednici. Ostrý, nevyšeptá, neztmavne díky patentované technologii a procesu výroby od špičkové suroviny k dokonalému produktu. Nadýchané chomáčky nastrouhaného křene připravené k vaření, studené kuchyni či food stylingu.

Žádné slzy, žádná zranění při strouhání, konec marné snahy dostrouhat se v kupovaném kořenu nějakého aroma. Ať pečete žebra, udíte maso, grilujete zeleninu, připravujete saláty či bagety – můžete se spolehnout na sílu křene. To oceníte zejména, když vaříte tradiční křenovou omáčku nebo chystáte pomazánky k pohoštění přátelům. Křen má sílu! Objevte ho, zamilujte se a začleňte jej do vašeho zdravého a chutného jídelníčku!

Lahodné inspirace na recepty z křenu najdete TADY.


                  Efko strouhaný KŘEN                                        Zimmermann křen 

                                

Hodnocení
59
avatar
Martin
tento křen se hodí jak do omáček, tak třeba jen tak:) u nás v rodině jsme opravdu milovníci křenu a jsem rád, že tento křen krásně voní a má velice výraznou chuť. Manželka udělala pomazánku a ta neměla chybu.
klad výrazná chuť
klad velikost balení
klad nemám výhrady
avatar
Martin
Opravdu ostrý křen, který se hodí ke všemu masu a nejen k masu. I k hermelínu třeba. Dost často grilujeme, tak je u nás spotřeba křenu opravdu veliká. Tento křen mě velice potěšil a rád u něj zůstaneme
klad chuť
klad vše super
avatar
Robert
Nemám žádné výhrady. spíše naopak. Jsem překvapen jeho chutí a konzistencí. Po otevření chutná opravdu skvěle a není poznat rozdíl, zda je kupovaný a nebo čerstvě utržený. U této značky zůstanu a budu kupovat i nadále.
klad chuť
klad vše oka
klad nemám výhrady
avatar
Robert
Jedním slovem pecka! jsem nadšený. Konečně pořádný křen pro chlapy. Ne žádné náhražky, který křen připomíná z dálky. Jsem velice mile překvapen chutí i konzistencí. U této značky zůstanu a doporučuju .
klad ostrý a chutný křen
klad vše v pořádku
avatar
Pavel
Chutná jako čerstvě natrhaný křen. Je to skvělý produkt, ne každý si může pěstovat doma křen. Tento křen je super konzistence a krásné barvy. Nádherně voní, jako čerstvě utržený. Doporučuju všem milovníkům křenu.
klad balení
klad chutná jako čerství
klad vše ok
avatar
Pavel
Jsme velice spokojen. Tento křen je neostří co jsem i jedl. Nevyrozná se ani i čerstvě nastrouhanému křenu. Hodí se kolenu a nebo jen tak k buřtu. My s manželkou rádi grilujeme, tak jsem ho snědli hned.
klad ostrá chuť
klad nemám výhrady
avatar
Kamil
Skvělý produkt. Křen vypadá, ale i voní a chutná jak čerstvě nastrouhaný. Krásně protáhne jako čerství křen. Množství tak akorát na použití, aby se nezkazil. Obsah křenu je 96%, zachovává si krásnou bílou barvu.
klad moc mi chutnal
klad vše ok
avatar
Kamil
Tento křen je velice dobrý. Vhodný bude například do křenové rolky, nebo do omáčky. Je vhodný pro někoho kdo má rád pálivé křeny. Určitě si křen ještě zakoupíme. chutnal totiž celé rodině a kamarádům.
klad vůně
klad chuť
klad vše ok
avatar
Daniel
Opět tento křen této značky nezklamal. Jsem opravdu mile překvapen, že se dá udělat tak skvělý křen, který je ve skle. S manželkou jsme vždy kupovali čerství, ale teď už dělat nebudeme. Tento křen chutná jako čerstvý.
klad chutná skvěle
klad nic
avatar
Daniel
Top mezi křeny. Ten to křen je opravdu výrazný, má skvělou chuť. Kdo má rád výrazný křen, je to přesně pro něj:) a nemusí ho pěstovat doma na zahrádce. Jsem mile překvapen a tohoto křenu moc rád zůstaneme.
klad výrazná chuť
klad jako čerství
klad nemám nic s čím bych byl nespokojen
avatar
Josef
Musím pochválit velikost a konzistenci křenu, který chutná skvěle. Hodí se nejen k masu, ale třeba i do omáček a nebo jen tak k buřtu. Z obyčejného jídla jídla dokáže udělat zázraky. Určitě zase zakoupíme.
klad velikost balení
klad skvělá chuť
klad jsme spokojen
avatar
Josef
Super ostrý křen, který má dobrou konzistenci. Vypadá a i tak chutná jako čerstvě nastrouhaný. Vyzkoušel jsme hodně křenů, ale tenhle mě teda velice potěšil. Hodnotím ho velice kladně a moc rád zase zakoupím.
klad skvělá chuť
klad konzistence
klad nemám výhrady
avatar
Jan
Opravdu jako čerstvě nastrouhaný ze zahrádky. Chuť je výrazná a velice dobrá. Skvěle se hodí do pomazánek nebo jen tak k masu. Doporučuji všem kdo má rád výraznou chuť křenu. Cena je příznivá a dá se dobře sehnat.
klad chuť
klad nic
avatar
Jan
Opravdu velice ostrý křen, který se hodí nejvíce k masu. Moc chutnal i návštěvě, která u nás byla na grilovačce. Oceňuji opravdu ostrou chuť, stačí malinko a hezky vás křen protáhne:) Určitě zase zakoupím
klad vše ok
klad nic
avatar
Jarmila
Můj muž testoval křen s modrým víčkem. Mimochodem křen miluje. Křen byl ostrý a chutný. Né, že je velmi zdravý a vypadal jako čerstvě nastrouhaný. Je vždy po ruce v lednici na teplou nebo i studenou kuchyni. Chutově byl velmi ostrý a sněhově bílý. Doporučuje.
klad zdravý
klad chutný
klad sněhově bílý
klad pro teplo kuchyni
klad pro studenou kuchyni
klad po ruce
klad vydrží dlouho
klad ostrý
avatar
Zuzana
Křen je výborný, jako čerstvě nastrouhaný. Má hezkou bílou barvu. Je na mně hodně ostrý, má výraznou vůni, ale není po něm těžko. Mně chutná jen tak s topinkou, nebo ke grilovaným klobáskám, to nemá chybu.
klad chuť
klad vůně
klad nic
příloha
avatar
Barbora
Křen ostrý, jako čerstvě nastrouhaný byl snad ještě intenzivnější než ten první. Jeho štiplavá chuť je totožná s chutí čerstvého nastrouhaného křenu ze zahrádky. Jen bych snad vytkla menší balení, jelikož je křen opravdu moc dobrý a vystačil nám jen na dvakrát :).
klad větší balení
klad intenzivní chuť
klad čerstvost
klad -
příloha
avatar
Barbora
Efko Křen strouhaný ostrý mě velice mile překvapil. Malé a praktické balení se hodí na cestování i zahradní grilování. Líbí se mi i podpora českých výrobců. Chuť samotného křenu je vynikající a velice intenzivní, chutná snad ještě lépe než čerstvě nastrouhaný křen. Vřele doporučuji.
klad čerstvost
klad chuť
klad ostrost
klad malé balení
klad nic jsem nenašla
příloha
avatar
Hana
Pěkný obal - už od pohledu láká. je jak čerstvě vykopaný a nastrouhaný křen - jen má lepší barvu a je to bez práce a breku. Vydrží v lednici i několik měsíců, velikost vyhovuje k jednorázové spotřebě. Trochu méně pálivý, pro mne však dostačující. Univerzálně použitelný - jako příloha k masu, uzeninám, do pomazánek i omáček ( vyzkoušela jsem ve všech podobách). Výhrady mám k obsahu antioxidantu, patří k těm horším. Ale jako železná zásoba vitamínů na zimu si v mé lednici místo najde.
klad barva, struktura
klad snadnost použití
klad trvanlivost
klad chuť - čistá díky 96% zastoupení křenu
klad šikovná velikost balení
klad antioxidant ne moc doporučovaný
příloha
avatar
Hana
Křen skoro jak ten čerstvě vykopaný a nastrouhaný, jen to bylo bez práce a pláče. Ale přece jen méně ostrý, což mně nevadilo, ale chlapské části mé rodiny ano. Líbila se mi barva, dokud jsem si nepřečetla složení , obsahuje E224, což není zrovna bezpečné " éčko". Když se k tomu přidá to koleno, uzené či párek, tak se o moc zdravou kombinaci nejedná - ale proč si jednou za čas nepopřát. Dělala jsem pak ještě trochu zdravější křenovou omáčku a křenovou tvarohovou pomazánku, bylo to rychlé a dobré.
klad velikost balení - umožňuje neplýtvat
klad železná rezerva vitamínu i na zimu - v lednici vydrží
klad pořád pěkná barva - nehnědne
klad úspora práce
klad E 224
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel