Testeři si připravovali pokrmy z ostrých křenů značky efko a Zimmermann. Mrkněte na recenze a nechte se inspirovat

image
otestováno
Počet recenzí
59
jak jste hodnotili
5
46x
4
11x
3
2x
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 4. 2020
do 10. 5. 2020


Křen strouhaný ostrý

Křen ostrý, jako čerstvě nastrouhaný - vždy po ruce, vždy připravený v lednici. Ostrý, nevyšeptá, neztmavne díky patentované technologii a procesu výroby od špičkové suroviny k dokonalému produktu. Nadýchané chomáčky nastrouhaného křene připravené k vaření, studené kuchyni či food stylingu.

Žádné slzy, žádná zranění při strouhání, konec marné snahy dostrouhat se v kupovaném kořenu nějakého aroma. Ať pečete žebra, udíte maso, grilujete zeleninu, připravujete saláty či bagety – můžete se spolehnout na sílu křene. To oceníte zejména, když vaříte tradiční křenovou omáčku nebo chystáte pomazánky k pohoštění přátelům. Křen má sílu! Objevte ho, zamilujte se a začleňte jej do vašeho zdravého a chutného jídelníčku!

Lahodné inspirace na recepty z křenu najdete TADY.


                  Efko strouhaný KŘEN                                        Zimmermann křen 

                                

Hodnocení
59
avatar
Marketa
Kren byl vyborny. Ochutnali jsme cela rodina. Vune i barva byla prijemna. Jemne ostry a na chut vyborny. Meli jsme k parkum na grilovacku a varili jsme omacku. Dobry pro mne jako tehotnou nebyl moc ostry a nebylo mne po nem tezko
příloha
klad Chut. Jemne ostry
klad Nic
avatar
Marketa
Tenhle kren jsme opet ochutnali cela rodina. Na chut a vuni nas pekne protahl. Tatka byl hodne spokojeny ale pro zenske si myslim ze je hodne silny. Barva krasne byla bila. Byl i hodne ostry takze do omacky nebo pomazanky ho stacilo opravu trochu.
příloha
klad Chut
klad Nic
avatar
Markéta
Krásně bílý křen, jehož barva a naložení ve skleničce zaujme všechny, kdo tuto lahůdku milují. Chuťově je křen výborný, ostrý tak akorát. Trošku jsem zaexperimentovala a zapekla spolu s brambory, něco na Francouzský způsob a opravdu to nemělo chybu. Bramborám tento křen dodal výbornou chuť. A samotný, jen tak např. k sekané, tak to také nemělo chybu.
příloha
klad krásně bílá barva
klad vůně
klad ostrost tak akorát
klad možnost využití na několik způsobů
klad Nic
avatar
Lenka
Výborný křen. Chutná, jak čerstvý a vůbec není poznat, že je zavařený. Umím si ho představit i v omáčce. Jako samotný je výborný k masu a i do salátu a pomazánek. Prostě všude, kam se hodí čerstvě nastrouhaný křen.Prostě píše!
příloha
klad ostrost
klad nic
avatar
Lenka
Také výborný křen. Je ho větší balení. Nemusí se spotřebovat celý. Po uzavření víčkem krásně v lednici vydrží i na další konzumaci. Umím si ho představit i v omáčce, pomazánce či jako samostatná pochutina k masu. Prostě dobrota
příloha
klad ostrost křenu
klad nic
avatar
Kateřina
O tomto křemu jsem neměla ani tušení že existuje. je to opravdu nahrubo nastrouhaný křen, žádná omáčka, prostě jen pořádný a opravdu pálivý křen. Takže kdo má rád pálivé, tak určitě doporučuji. Jediné co, tak mi nevyhnal takové ty pravé křenové slzy do očí, ale jinak je moc dobrý
příloha
klad je to opravdu strouhaný křen
klad vydrží déle, než koupený a doma strouhaný
klad je opravdu ostrý
klad nevehnal mi slzy do očí
avatar
Kateřina
tak tohle je super křen, který výrazně nepálí, ale přitom to je chuťově velmi dobrý křen. Strouhaný je nahrubo. Je to i celkem veliké balení. Uchávává se v ledničce. Je fajn, že vydrží déle než klasický křen. Tuto variantu bych doporučila i pro děti, které mají křen rádi.
příloha
klad jemná chuť
klad nepálí
klad velké balení
klad mohl by být jemněji strouhaný
avatar
Eva
super ke špekáčkům, dobrá výrazná chuť, je opravdu ostrý, přesně jak píšou na etiketě. Je fajn mít ostrý křen na dosah ruky, aniž by ho člověk musel strouhat. Nám opravdu chutná, budeme kupovat i nadále.
příloha
klad chutná nám
klad budeme kupovat
klad super ke špekáčkům
klad nemám výtek
avatar
Eva
Nahrubo strouhaný křen, který tedy pro mě osobně není zase tak ostrý, spíše bych řekla, že má velmi příjemnou chuť. hodí se k jakémukoliv masu, hlavně při grilovaní u nás najde hodně využití.vetší balení oceňuji
příloha
klad příjemná chuť
klad větší balení
klad hodí se k jakémukoliv masu
klad nemám výtek
avatar
Nikola
Při prvotním otevření křenu mě zaujala velmi silná vůně, která ale nebyla příliš křenová. Chuťově je Křen velmi výrazný a ostrý a celkově vůně nekoresponduje s výslednou chutí. Rozhodně doporučuji jak do krenove omáčky tak k párkům.
příloha
klad Ostrá chuť
klad Vůně
avatar
Nikola
Při prvotním otevření křenu mě zaujala nakysla křenová vůně, která byla i velmi ostrá. Chuťově Křen ale příliš výrazný není a celkově vůně nekoresponduje s výslednou chutí. Doporučuji spíš k párkům...
příloha
klad Velikost balení.
klad Nepříliš ostrá chuť.
avatar
Květa
Efko Křen strouhaný ostrý má krásnou bílou barvu, je lákavý. Vůni má pěknou a je hodně ostrý a má dobrou chuť. Velice se mi líbí. Mohla bych ho každému doporučit. Dala jsem si ho k jelítku. Dobře ho doplnil.
příloha
klad ostrá chuť
klad bílá barva
klad je ho málo
avatar
Květa
Křen ostrý, jako čerstvě nastrouhaný je velice chutný. Pěkně voní a je dostatečně ostrý, žádné bláto. Má zajímavou strukturu a pěknou bílou barvu. Přidala jsem ho do polévky z jelit, aby byla chuťově výraznější. Byla jsem s tím spokojená.
příloha
klad ostrá chuť
klad bílá barva
klad struktura
klad vše se mi líbilo
avatar
Markéta
Vyzkoušela jsem křen, který je opravdu chuťově jako čerstvě nastrouhaný. Velice výborný, ostrý, ale pro mě to bylo ostré akorát. Prostě křen, jak má být, tzn. pěkně protáhne. Barva krásně bílá, nastrouhaný byl také akorát. Vůně křenová, po otevření chvilinku nechat nadýchat vzduchu a pak je to vůně pravého křenu.
příloha
klad ostrost
klad chuť
klad velikost balení
klad jako čerstvý
klad Nic
avatar
Michaela
Křen je velmi chutný, je dost ostrý a dobře ochutí jídlo. Líbila se mi jeho struktura, není to žádná neforemni kaše Super se používá při vaření a hodí se ke všemu . Křen má pěknou bílou barvu. Ve skleničce se dá dlouho uchovat v lednici. Přidala jsem ho nejen do salátů, ale samozřejmě byl přítomen i při grilování a u grilovaného kolene.
příloha
klad Chut
klad Barva
klad Vše ok
avatar
Michaela
Křen je velmi chutný, je dost ostrý je to super příloha k jídli. Líbila se mi jeho struktura, jak čerstvé nastrouhaný. Dá se používat i při vaření a hodí se ke všemu . Křen má pěknou bílou barvu. Ve skleničce se dá dlouho uchovat v lednici. Přidala jsem ho nejen do salátů, ale samozřejmě byl přítomen i při grilování a u grilovaného kolene a tento jsem dala i na pánev ke klobaskam a super změna
příloha příloha
klad Chut
klad Barva
klad Vše ok
avatar
Renata
Efko křen strouhaný ostrý je dobrý jako příloha k párkům a to má rád manžel já ho moc nemusím ale i přesto jsem ochutnala a musím uznat že je chutný a jako příloha super tak že mohu doporučit ,je možné že ho zase někdy koupím
příloha
klad celkově vše
klad nemám co dodat
avatar
Renata
I tento křen je super jako příloha k párkům nebo i ke grilování jako příloha k masu pokud to má tak někdo rád a protože je čerstvě nastrouhaný tak je jemnější a chutnější určitě mohu doporučit a určitě příště ráda koupím
příloha
klad celkově asi vše a hlavně chut
klad nemám co dodat
avatar
radka
Efko křen byl opravdu ostrý, inntebzivní vůně.které byla nelsilnější při prvním ochutnání. Velmi oceňuji velikost balení, kdy k tomu, aby zůstal čerstvý je potřeba co nejrychlejší konzumace po otevření. Pro svoji intenzitu se skvěle hodí do omáček.
příloha
klad velikost balení
klad chuť
klad nic
avatar
radka
Křen splnil má očekávání, chuť i vůně byli intenzivní. Myslím, že je ideální do každé kuchyně, kdy není příliš praktické kupovat celý křenový kořen a pak ho zpracovávat nebo kupovat křenovou pastu. Tototje nejlepší řešení.
příloha
klad chuť
klad velikost balení
klad nejsou zápory
Zobrazit více recenzí