Testování krmiva Hundebar pro pejsky dostalo 100 %. Jak jim chutnalo si můžete přečíst v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
18
jak jste hodnotili
5
16x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 25. 5. 2020
do 22. 6. 2020


Krmivo Hundebar

Kompletní krmivo Hundebar je sestaveno výhradně ze 100 % přírodních ingrediencí. Zelenina, ovoce i maso obsažené v každé porci je v human-grade kvalitě. Maso navíc pochází z lokálních zdrojů a vždy je přesně pojmenovaná jeho použitá část. Vše je sestaveno veterinářem, expertem na výživu zvířat a ručně vyrobeno s důrazem na úctu k přírodě. Hundebar krmivo je navrženo pro plnohodnotné krmení vašeho pejska.

Hovězí Hundebar

Potěší opravdové psí fajnšmekry. Obsahuje totiž kusy hříšně luxusního hovězího krku, které svou vůní omámí psí smysly tak, že bez váhání zdlábnou brokolici, hrášek i mrkvičku. Aby toho nebylo málo, extra vlákninu v této vymazlené receptuře obstarávají znovuobjevené bezlepkové ječné kroupy. Doplněk za studena lisovaného oleje z ostropestřce mariánského pomáhá regenerovat játra. Kořen čekanky obsahující inulin podporuje růst užitečných bakterií v tlustém střevě a tím zlepšuje celkové trávení. Hovězí "Eintopf" by neměl chybět v misce více či méně mlsných pejsků a i těch, kteří mají potíže s nechutenstvím v důsledku nemoci či během rekonvalescence.

Krůtí Hundebar

Nabízí ve své psí variantě pořádnou porci špičkového krůtího masíčka, které je ceněno především pro svou lehkou stravitelnost a vysoký obsah kvalitních bílkovin. Čistou drůbeží chuť vkusně doplňuje křehká dýně a špenát, zdroje mnoha důležitých vitamínů. Přírodní rýže, bohatá na minerály a vlákninu dodá pocit sytosti. Brusinky jsou přírodní antioxidant, které pomáhají předcházet potížím s močovými cestami. Doplněk za studena lisovaného lněného oleje a dýňové semínko dodá potřebné omega mastné kyseliny.

Krůtí gáblík rozhodně nenechá jednoho psa chladným a máme potvrzeno, že i pár páníčků již váhalo (samozřejmě, že tato malá tajemství zůstanou u šéfkuchaře).


Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
18
avatar
Pavla
Krůtí našemu ovčákovi chutnalo o trochu více, než hovězí. Ne že by hovězí nesnědl rychlostí blesku, ale po krůtím se ještě hodinu olizoval a loudil další. :-) Ta vůně je opravdu úžasná, chuť musí být také topka. :-) Složení je fantastické a bez chemie, což moc oceňuji. Super je skleněné balení, namísto klasické plechovky. Díky za vyzkoušení, rozhodně budeme kupovat i nadále.
klad Vůně
klad Složení
klad Chuť
klad Bez chemie
klad Český výrobek
klad Skleněné balení
klad nic
avatar
Pavla
Jako první bych chtěla vyzdvihnout složení, které je naprosto skvěle, kvalitní, plné potřebných živin, vlákniny, vitaminu a zeleniny a BEZ CHEMIE! Krmivo je husté, dobře se ze sklenice vyndavá a úžasně voní. Našemu ovčákovi velice chutnalo, misku vymetl ani nemrkl. Super je sklenička, která se dá dál využívat, lepší než plechovka. Budu dále kupovat a moc fandím české firmě!
klad Vůně
klad Chuť
klad Složení
klad BEZ CHEMIE
klad Skleněné balení
klad český výrobek
klad nic
avatar
Alessio
Značku Hundebar jsem neznal a musím říct, že si ji moc chválím a do budoucna určitě moc rád budu kupovat. Složení výrobku je opravdu potěšující, 92% živočišných bílkovin, vitaminy, brusinky, přírodní rýže. Hlavně neobsahuje žádnou chemii. Krmivo krásně voní, že i vy na to máte chuť. Pejskovi moc chutnalo, doslova to zhltl. Líbí se mi, že je krmivo ve skleničkách a ne v plechovém nebo dokonce v plastovém obalu. Krmivo doporučuji všem pejskařům, neváhejte investovat a vyzkoušet tento produkt. Pejskovi dodává chuť k jídlu, vylíže misku a bude chtít ještě, jak moc je to dobré. Jsem velmi spokojený a pejsek také.
klad Vůně
klad Datum výroby
klad Český výrobek
klad Vyšší cena
příloha příloha
avatar
Alessio
Značku Hundebar jsem neznal a musím říct, že si ji moc chválím a do budoucna určitě moc rád budu kupovat. Složení výrobku je opravdu potěšující, 90% živočišných bílkovin, vitaminy, dále i zelenina. Neobsahuje žádnou chemii. Krmivo krásně voní a pejsek to doslova zhltl. Líbí se mi, že je krmivo ve skleničkách a ne v plechovce nebo v něčem plastovém. To je velké plus. Krmivo doporučuji všem pejskařům, neváhejte investovat, dodává chuť k jídlu a má vratný obal. Jsem velmi spokojený.
klad Vůně
klad Maso
klad Datum výroby
klad Český výrobek
klad 90% živočišných bílkovin
klad Skleněné balení
klad Připraveno ručně
klad Větší cena
příloha
avatar
Michaela
Hovězí Hundebar už Sofí zblajzla bez ptaní. Opět jí moc chutnalo a mně vonělo. I když je zvyklá na čistě masové konzervy, tak občasné zpestření v podobě skleničky od Hundebar asi zařadíme do psího jídelníčku. :-)
klad Dobré složení
klad Super vůně - přišla se podívat i kočička
klad Chutné
klad Trochu vyšší cena, ale odpovídá kvalitě
avatar
Michaela
Hundebar skleničky na první pohled vypadají spíš jako jídlo pro lidi. Když jsem je poprvé otevřela (první volba padla na krutí), vonělo to tak, že jsem chtěla ochutnat. :-D Nicméně jsem se udržela, a tak to zbylo na naši kavalírku Sofinku. Nejdřív na mě koukala, jestli jsem se nezbláznila a nedávám jí svoje lidské jídlo, protože na něj samozřejmě není zvyklá, ale po ujištění, že fakt může a je to pro ni, se do toho pustila s vervou sobě vlastní. Takže krůtí prošla. :-)
klad Krásně voní
klad Dobré složení
klad Pejskovi moc chutná
klad Trochu vyšší cena, ale je to pochopitelné vzhledem ke kvalitě
příloha příloha
avatar
Adriana
Na toto jídlo se pejsek moc těšil. Krásně to voní. Dle popisu se jedná o vyváženou stravu. Balení je vhodné i na cesty, kdy nemůžu pejskovi připravit stravu doma. Na internetu se člověk dozví i jakým způsobem bylo jídlo připravené. Cena by mohla být nižší, ale to by poté výrobce musel volit méně kvalitní suroviny a to by byla cesta špatným směrem. Za kvalitu se v dnešní době bohužel musí připlatit.
klad Vůně
klad Balení
klad Složení
klad cena
příloha příloha
avatar
Adriana
Skleničky do kterých se plní jídlo pro pejsky se mi líbí, dají se dále využívat. Jídlo pejskovi moc chutnalo i skleničku celou vylízal. Vonělo to výborně. Kdyby byla nouze, určitě bych si dala taky. Dle popisu je jídlo vybíráno pečlivě a je vyvážené. Určitě objednám další.
klad Skleničky
klad Vůně
klad Složení
klad vše bylo v pořádku
příloha příloha příloha
avatar
Kateřina
Krmivo Hundebar je vyrobeno z kvalitních surovin. Překvapilo mě množství vlákniny a zeleniny. Oproti jiným krmivům je Hundebar naošízený o složení, které uvádí, jako se častol stává u jiných krmiv. Líbí se mi také, že je zabalené ve skle, takže sklenici mohu zase vymýt a dále požívat oproti jednorázovým plastovým kapsičkám nebo konzervě. pejsi si nesmírně pochutnali. Skoro to snědli i s talířkem!
klad Složení
klad Obal
klad Rychlost doručení
klad Naplněná sklenice
klad Líbilo se mi vše
příloha příloha
avatar
Kateřina
Krmivo Hundebar, je vyrobeno z kvalitních surovin. Překvapilo mě množství vlákniny a zeleniny. Oproti jiným krmivům je Hundebar neošizené o složení, které uvadí, jako to bývá často u jiných krmiv. Líbí se mi také, že je zabalené ve skle, takže sklenici mohu vymýt a používat dále, oproti plastovým jednorázovým kapsičkám. Pejsci si pochutnali neskutečně. Skoro to chtěli sníst i s talířkem!
klad Obal
klad Složení
klad Rychlost dodání
klad Možnost dalšího naplnění na cesty díky skleničce
klad Množství
klad Líbilo se mi vše
příloha příloha
avatar
Eva
Složení krmiva je pestré.Vizuálně krmení je husté a dobře se vyndává.Je barevnější než hovězí.Desing obalu je super, protože se dá papírový přebal bez problému sundat.Naší Kessy krmivo chutnalo,ale hovězí bylo asi lepší.Oceňuji praktičnost obalu.Skleněný obal je lepší než plechovka, protože je vidět obsah sklenice.
klad praktičnost obalu
klad 0
avatar
Eva
Složení krmiva je pestré.Vizuálně krmení je husté a dobře se vyndává.Desing obalu je super, protože se dá papírový přebal bez problému sundat.Naší Kessy krmivo moc chutnalo.Oceňuji praktičnost obalu.Skleněný obal je lepší než plechovka, protože je vidět obsah sklenice.
klad Uzaviratelná láhev se širokým hrdlem
klad Jednoduchost obalu.
klad 0
příloha příloha
avatar
Martina
Krmivo s krůtí příchutí chutnalo našim psím holkám méně než hovězí příchuť, ale i tak byla miska ve velmi krátkém čase prázdná. Je zabaleno do skleničky s barevným lákavým přebalem. Obsahuje 92% živočišných bílkovin, což je mnohem víc než většina dostupných krmiv. Obsahuje maso, oleje, zeleninu a ovoce. Také brusinky, které jsou dobré na močové cesty.
klad konzistence
klad obal
klad chutnost
klad nic
avatar
Martina
Krmivo je zabaleno ve skleničce s atraktivním přebalem. Složení je perfektní, obsahuje pouze maso, zeleninu, bylinky, vitamíny a oleje. Našim psím holkám moc chutnalo, více než krůtí varianta. Oproti jiným krmivům neobsahuje různá plnidla, vedlejší výrobky živočišného původu a není chemicky konzervováno.
klad složení
klad konzistence
klad obal
klad chutnost
klad nic
avatar
Sandra
Mile mě překvapilo že je jídlo ve vratné skleničce která se dá umít a krasně pouzít znovu. Obal je užasný že není přes celou sklenici pouze jen tak aby držel a bylo na něm vše podstatné. Naší fence je 14 let a jídlo si pečlivě vybírá a teď se nám moc nechtěla jíst ,ale zkusily jsme tohle a zabralo to opravdu palec nahoru.Složení od dejme tomu levných konzer je 100 a jedna tento výrobek má vše co pejsek potřebuje k pořádné stravě.Nebýt to psí strava sním jí klidně sama. Dá se to i studene i teple .
klad obal
klad praktičnost
klad nic
avatar
Sandra
Mile mě překvapilo že je jídlo ve vratné skleničce která se dá umít a krasně pouzít znovu. Obal je užasný že není přes celou sklenici pouze jen tak aby držel a bylo na něm vše podstatné. Naší fence je 14 let a jídlo si pečlivě vybírá a teď se nám moc nechtěla jíst ,ale zkusily jsme tohle a zabralo to opravdu palec nahoru.Složení od dejme tomu levných konzer je 100 a jedna tento výrobek má vše co pejsek potřebuje k pořádné stravě.
klad Vratná sklenice
klad složení
klad vůně
klad nic
avatar
Veronika
Měla jsem strach, že po krutim bude mít náš pejsek zažívací potíže drůbež mu nedělá dobře), nicméně v tomto případě se žádné potíže nedostavily. Balení skvělé ve sklenicce, hned na první pohled je vidět opravdu kvalitní složení. Výrobci si opravdu dali záležet. Krmivo bylo zblajznuto asi do pul minuty, takže určitě chutnalo :)
klad Vůně
klad Složení
klad Obal
klad Nadšení našeho pejska
klad Nic
příloha
avatar
Veronika
Krmivo vypadá opravdu dobře, už na pohled je videt maso i zelenina. Složení je výborné, jsem ráda, že onsahuje i vitamíny. Našemu Matýmu moc chutná, nenechal mě ani nandat do misky, chtěl jíst přímo ze skleničky :). Moc se mi líbí balení ve sklenicce, která jde znovu uzavřít. Nemám co vytknout, rozhodne doporučuji.
klad Balení
klad Složení
klad Vůně
klad Nic
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel