Vybraní testeři se svými kočkami testovali krmivo s hovězím a krůtím masem od značky Hundebar. Jaké je hodnocení mlsných jazýčků? 

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotili
5
12x
4
4x
3
3x
2
1
1x
doporučuje
80 %
Testováno v období
od 21. 5. 2020
do 21. 6. 2020


Krmivo Hundebar

Kompletní krmivo Hundebar je sestaveno výhradně ze 100 % přírodních ingrediencí. Zelenina, ovoce i maso obsažené v každé porci je v human-grade kvalitě. Maso navíc pochází z lokálních zdrojů a vždy je přesně pojmenovaná jeho použitá část. Vše je sestaveno veterinářem, expertem na výživu zvířat a ručně vyrobeno s důrazem na úctu k přírodě. Hundebar krmivo je navrženo pro plnohodnotné krmení vaší kočičky.

Hovězí Hundebar

Potěší kočičky i kocourky, kteří se nebojí pořádného masa. Obsahuje totiž kousky libového hovězího krku ve vlastní šťávě s malým podílem vlákniny v podobě zeleniny a ječných perliček. Pečlivě vybraný lososový olej zajistí přísun důležitých EPA a DHA mastných kyselin. Chia semínka jsou zdrojem širokého spektra minerálů, vitamínů a omega 3 kyselin.

Zároveň mají skvělou schopnost na sebe navazovat vodu, kterou hydratují organismus po své cestě až do střev, což je pro kočky, které přirozeně méně pijí, velmi důležité. Kořen čekanky je přírodní zdroj prebiotik, které zlepšují trávení. Nechybí zde doplněk taurinu - esenciální aminokyseliny důležité pro zdravé oči a srdce. Vysoký podíl živočišné bílkoviny napomáhá kočičkám k udržení optimální kondice. 

Krůtí Hundebar

Je další z vymazlených receptur pro domácí šelmičky. Krůtí maso je ceněné pro svou vysokou stravitelnost a obsah kvalitních bílkovin spolu s nízkým poměrem tuků. Čerstvá dýně a jablko jsou spolu s ovesnými vločkami hodnotným zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálů. 

Dýňová semínka jsou bohatým zdrojem minerálů, především zinku, důležitého pro správnou funkci imunitního systému, kůže či tvorbu inzulínu. Pivovarské kvasnice zajišťují v kočičí výživě dostatek vitamínu skupiny B, především B1 - Thiaminu. Lososový olej je skvělý zdroj EPA a DHA kyselin. Ani zde nechybí doplněk taurinu - esenciální aminokyseliny důležité pro zdravé oči a srdce. 

Krůtí Hundebar je skvělou volbou pro každodenní vyvážené krmení či jako doplnění a zpestření suché stravy.Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
20
avatar
Barbora
Skvěle ,chutné kocicky měli radost miska zmizela co by dup a byly šťastné bylo tam hodně masa a kupodivu to voněla a nesmrdělo některý ty věci občas voní takovou zvláštní vůni šle tohle vonělo krásnou vůni a kočičky se mohli pretrhnout která první to ochutna.
klad Obal
klad žádný
avatar
Barbora
Krásný obal a moc příjemná vůně kočíčky si pochutnali a byly moc spokojeně porce se mi zdála menší mohlo by ji být více nevím jak ostatní testery ale tohle je můj názor takže za mne asi jen jedna chybička proste bych řekla ze by tam toho mělo být mnohem více
klad Obal
klad Malá porce
avatar
Alena
Hundebar krůtí pro kočičky u nás bohužel nezabodovalo. Nechtěli ho ani kočky, ani náš hafan. Po zkušenosti s hovězí variantou jsem očekávala boj, místo toho zůstala sklenička netknutá. :( Škoda, krmení ve skleničkách považuji za dobrý nápad.
klad balení
klad vzhled
klad nechutnalo
avatar
Alena
Hundebar hovězí pro kočičky chutná všem. Náš kocourek i číča dostali každý polovinu skleničky, vrhli se na jídlo, jenže pak dorazil náš ovčák, oba své kamarády bez milosti vyhnal a všechno jim snědl. Ba i vylízal. Takže hovězí u nás určitě zabodovalo, chutnalo jak číčám, tak hafanovi.
klad chuť
klad Vůně
klad složení
klad nic
avatar
Jaromír
Krmeni má vynikají strukturu a vůni, přesto mu kocour odolal. Kočka smlsla misku. Krmení v misce neosychá. Jediný problém je asi cena, ale budu-li mít jednu kočku tak ji rozmazlím, při chování větší smečky jim toto krmivo nepořídím.
klad Vzhled a vůně
klad Cena
příloha
avatar
Lucie
Nejvice se mi libi zaviratelna sklenice. Dá se uzavřít a zůstane tak maso stále jako čerstvé Výborná hustota. Není ani tekuté, ani příliš husté. Obsahuje kousky masa. Dobře se nabírá . Našemu kocicakovi moc chutná. Nijak není cítit, jako většina konzerv.
klad Uaviratlna sklenice
klad Vune
klad Nic
příloha
avatar
Lucie
Nejvice se mi libi zaviratelna sklenice. Dá se uzavřít a zůstane tak maso stále jako čerstvé Výborná hustota. Není ani tekuté, ani příliš husté. Obsahuje kousky masa. Dobře se nabírá . Našemu kocicakovi moc chutná. Nijak není cítit, jako většina konzerv.
klad Sklenice
klad Hustota
klad Zadny
příloha
avatar
Barbora
Velké plus je za eco obal, který je znovu použitelný. Další věc co se mi na výrobku líbí je složení bez obilnin 100% masa. Naše kočka se mohla utlouctutlouct aby dostala znovu, takže dělám objednávku dalsichdalších. Take se mi líbí úspora misek pro kočky, protože me to ani nenechají presypat a hned sni ze skleničky. Za mě výborný výrobek.
klad Eco balení
klad Vůně
klad Znovu použitelný obal
klad Složení
klad 1 sklenička = 1 dávka
klad Nic
avatar
Barbora
V první řadě musím pochválit složení, které je super, žádné obilniny a zbytečnosti navíc, jen maso. Poté se mi velice líbí eco balení, kdy vám i skleněná dóza zůstane:-) a teď jak chutnala:-) chutnala naší kočce tak ze jsem ji ani nestihla přendat do misky a snědla ji celou ze skleničky:-D takže to je největší plus, že chutnala:-)
klad Balení
klad Složení
klad Vůně
klad Chutná kočkám
klad Nic
avatar
Marie
Hundebar hovězí pro kočičky chutnalo jedné z našich dvou kočiček,  jedna se vrhla k misce a snědla,  co tam měla,  druhá si hundebar očichala a šla pryč,  aniž by ho ochutnala. První pak prospala celý den, bylo to dost hutné. Bohužel nutno po otevření spotřebovat do cca 3 dnů
klad Obal
klad Vune
klad Nutno rychle spotřebovat
příloha
avatar
Marie
Hundebar hovězí pro kočičky chutnalo jedné z našich dvou kočiček, jedna se vrhlavrhla k misce a snědla, co tam měla, druhá si hundebar očichala a šla pryč, aniž by ho ochutnala. První pak prospala celý den, bylo to dost hutné. Nevýhodou je, že po otevření nutno rychle spotřebovat.
klad Obal
klad Nutno rychle spotřebovat
příloha
avatar
Bohuslav
Krůtí Hundebar obsahuje kousky krůtího i dýni. Nechybí ani lososový olej, který je rozhodně vhodnější než často používaný rostlinný olej. Suroviny jsou zavařené ve skleničkách o obsahu 200 g. To se mi zdá velmi šikovné a praktické. Spolu s obalem vypadá velmi hezky. Kočce chutnalo a bylo poznat že i zasytilo.
klad Použité suroviny
klad Český výrobek
klad Praktické balení
klad Vyšší cena
avatar
Bohuslav
Hundebar hovězí ve sklenici je dražší produkt ale již od pohledu jde o kvalitní krmivo. Je v něm vidět maso i zelenina. Není to žádná paštika bez možnosti identifikace obsahu. Obal je pěkně sladěný a celkově působí pěkně. Vyhovuje mi i obsah 200g. Kočce velmi chutnalo.
klad český výrobek
klad neobsahuje obiloviny
klad výhodné balení
klad praktická uzavíratelná sklenice
klad poctivé suroviny
klad vyšší cena
avatar
Lukáš
Z tohoto produktu jsem nadšený. Oceňuji velmi vysokou kvalitu použitých surovin, jasné složení produktů a obsah ve skleničce, kterou lze opětovně využít i na něco jiného. Krmivo samo o sobě velmi dobře vypadalo a vonělo a z misky zmizelo hned. Větší úspěch u nás měla krůtí varianta :) Určitě u nás nebylo naposledy.
klad Vysoká kvalita surovin
klad Skvělé složení
klad Vzhled
klad Vůně
klad .
avatar
Lukáš
Z tohoto produktu jsem nadšený. Oceňuji velmi vysokou kvalitu použitých surovin, jasné složení produktů a obal ve skleničce, který lze využít i na něco jiného. Krmivo samo o sobě velmi dobře vypadalo a vonělo a z misky zmizelo hned. Větší úspěch u nás měla krůtí varianta :)
klad Velký podíl kvalitního masa
klad Obal
klad Složení
klad Vůně
klad Vzhled
klad Český výrobek
klad -
avatar
Tereza
Hovězí maso Hunderbar je zavařeno do praktických skleniček, které se dají následně použít pro vlastní zavařování surovin. V obalu vypadá velmi luxusně. Pokud mám zmínit první položky složení krůtího masa jsou to - hovězí krk, hovězí srdce, hovězí játra, mrkev, ječné kroupy, hrášek,lososový olej... myslím že to mluví za vše. S porovnáním s nejmenovanými a propagovanými kapsičkami,které obsahují 36% živočišných bílkovin a ne 96% je to nepřehlédnutý rozdíl. Pokud pak porovnám krmnou dávku kapsiček (2ks + granule) a nebo krmnou dávku Hundebar (1 sklenička), zdá se náhle cenový rozdíl velmi malý. V prvním momentu kocour nejevil o Hundebar zájem ale po ochutnání vše bylo jinak. Kvalitu surovin pak poznáte i na obsahu toalety.
klad Praktické balení 200g
klad Kvalita a konzistence surovin
klad Český produkt
klad Vůně
klad Přirozená potrava
klad Vyšší cena, která ale při s rovnání s levnými není tak rozdílná
příloha příloha
avatar
Tereza
Krůtí maso Hunderbar je zavařeno do praktických skleniček, které se dají následně použít pro vlastní zavařování surovin. V obalu vypadá velmi luxusně. Pokud mám zmínit první položky složení krůtího masa jsou to - krůtí stehenní maso, krůtí srdce, krůtí játra, dýně, jablko, ovesné vločky, lososový olej... myslím že to mluví za vše. S porovnáním s nejmenovanými a propagovanými kapsičkami,které obsahují ne 97% ale 36% a z toho teprve 94% živočišných bílkovin je to nepřehlédnutý rozdíl. Pokud pak porovnám krmnou dávku kapsiček (2ks + granule) a nebo krmnou dávku Hundebar (1 sklenička), zdá se najednou cenový rozdíl velmi malý. Po otevření sklenice náš kocour od misky odešel bez sebemenšího zájmu a vypadalo to že ho nebude ani jíst. Během chvilky ale miska byla prázdná a bylo poznat že chutná. Kvalitu surovin pak poznáte i na obsahu toalety.
klad Praktické balení
klad Kvalitní suroviny, žádná kaše
klad Český výrobek
klad Přirozená potrava
klad Vůně
klad Vysoká cena, která je však při přepočtu k běžným krmivům téměř srovnatelná
příloha příloha
avatar
Dominika
S krmením Hundebar jsem velice spokojena. Kvalitní strava pro moji malou, rozmlsanou šelmu. Díky Hundebar jí mohu poskytnout vše, co potřebuje a můj kočičák si ještě moc pochutná. U nás vede s příchutí hovězí a do budoucna plánujeme ochutnat i ostatní druhy.
klad vše
klad nenašli jsme nic co by bylo negativní
avatar
Jaromír
Výše uvedený produkt byl kočkami přijat na 50 procent zatím co kočka se krůtí maso vrhla s na její poměry porci zhltla, kocourem zůstala miska nepovšimnuta. Co se týká krmení, má velmi dobrou konzistenci a příjemnou vůni a i po několika hodinách je v misce poživatelná. Pro chovatele více koček bude tato potrava asi ve finančně vyšší kategorii
klad Balení
klad Konzistence
klad Cenová hladina
příloha
avatar
Dominika
Naše Minnie je velmi vybíravá a ne všechno sní :) Ale tohle, do minuty byla prázdná miska. Jsem zastánce kvalitní značek a surovin, kdy přesně víte co Váš mazlíček přesně dlabe. A to Hundebar splňuje. Za mě Hundebar doporučuju, a myslím si že naše Minnie semnou jen a jen souhalsí.
klad kvalitní suroviny
klad podle negativum z Minnie strany, že ty dobroty bylo málo
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel