Přečtěte si recenze od našich testerů, kteří testovali se svými kočičími miláčky Granule KIS - KIS® Lamb selection  

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
5x
4
5x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 12. 4. 2020
do 10. 5. 2020

Granule pro kočky KIS - KIS® Lamb selection 

Otestujte granule KIS - KIS® pro vnitřní a venkovní kočky všech plemen. Toto granulované krmivo pro kočky je výsledkem práce světově uznávaných nizozemských odborníků s bohatými zkušenostmi a znalostmi v oblasti vývoje a výroby krmiv.

Výhody granulí:

  • pro dokonale lesklou srst
  • vysoce stravitelné proteiny
  • regulují pH moči
  • regulace smotků chlupů v trávicím traktu
  • ideální poměr omega 6:3 mastných kyselin
  • nepodporuje vývoj struvitů v močovém měchýři

Velikost testovaného balení je 450g. 

Složení:

pšenice, zdroje živočišných bílkovin, kukuřice, pšeničné krupice, sušené kuřecí maso, sušené hovězí maso, drůbeží tuk, hydrolyzovaná kuřecí játra, rýžové otruby, sušená rybí moučka (sleď), hovězí tuk, rybí olej (losos), kukuřičný prášek, extrakt z yucca schidigera

Více informací o produktu se dozvíte TADY.Hodnocení
10
avatar
Michaela
Granule Kis-Kis Lamb selection krásně voní a jsou velikostí tak akorát, takže s nimi neměl problém kocour ani kočka. Oceňuji u granulí že regulují smotky chlupů, hlavně u kocoura to bylo znát, někdy se chlupami dáví. Kočičkám granulky chutnali, 0,5 kg snědli poměrně rychle, možná bych ocenila ještě větší podíl masa, ten víc zasytí bříška kočiček. Složení granulí je ale kvalitní :)
klad Regulují ph moči
klad Obsahují omega 6:3 mastné kyseliny
klad nic
avatar
Helena
Velmi kvalitní granulky, po kterých se jen zaprášilo. Naše kočka je už babička, občas má problém se stravitelnosti granulí, avšak tyto prošly na jedničku. Oceňuji, že jsou granule křehčí, než ostatní, mají hezký tvar a balení a jednoznačně velmi příznivou cenu.
klad Hezké balení
klad Cena
klad Kvalitní složení
klad Granulky jsou křehčí
klad nic
avatar
Marcela
Granule mají hezky tvar ve tvaru srdicek a docela i prijemnou vuni,líbí se mi kvalitni slozeni a příchuť,duležité pro mne je,že zabraňují tvorbe chomáčku.Mému kocourkovi proste chutnají a to je duležité.
klad zajímavý tvar granuli
klad zabraňuje tvorbě chomáčku
klad Složení produktu
klad Nedrolí se ani nelámou
klad žádná negativa
příloha
avatar
Vlaďka
Granule pro kočky KIS - KIS® Lamb selection mají hezký barevný sáček, jen škoda, že není uzavíratelný na zip. Když se otvírá pěkně zašustí, na což reaguje naše kočička a už běží a natahuje čumáček a nemůže se dočkat až zajímavě, do srdíčka tvarované a voňavé granulky dostane do své mističky. Granulky jí chutnají.
klad - tvar srdíček
klad - vůně
klad -
avatar
Pavla
Perfektní granule, po kterých se naše kočka ještě hooodně dlouho olizovala.Granule jsou příjemné velikosti, krásně voní. Půlkilový pytlíček nám vydržel pár dní, ocenila bych větší balení. Granule jsem si pro kočku objednala na internetu, kočka je momentálně konzumuje už měsíc.
klad kočce chutnají
klad nic
avatar
Marina
Když jsem poprvé otevřela balíček s granulkami, tak jsem se trošku lekla velikosti. Mám dva kocourky, rok a 10 měsíců a byli zvyklý na menší, každopádně se moje starosti rozpustili hned potom, co se oba seběhli k misce a začali jíst. Jelikož jsou dost vybíravý na granule tak mě to až překvapilo, samozřejmě pozitivně, takže za mě granule mohu jen doporučit.
klad kočičkám chutnají
klad trošku větší
avatar
Jana
Granule Kis - Kis Lamb našemu mazlíčkovi moc chutnaly. Nejprve jsem na ně koukala překvapeně já, jelikož mi přišly dosti velké. Ale náš kocour si s nimi jednoduše poradil a pokaždé, když otevřu sáček, už je u misky a čeká na svá srdíčka :)
klad hezky voní
klad jsou křehké
klad dosti velké
avatar
MVDr. Lucie
vyzkoušela jsem granule s příchutí drůbež, jehněčí a ryb a ačkoliv mám vybíravou kočku, tak granule přijala velice dobře a podle toho, jakou rychlostí byly pryč, tak jí i chutnaly. určitě doporučím zejména pro svou příznivou cenu
klad příznivá cena
klad nic
příloha
avatar
Nikola
Naše kočičky si je naprosto zamilovali. Velice jim chutnají, granulky velice krásně voní což napomáhá k tomu aby je kočky snědli. Mají velice dobrý tvar tím jak jsou větší lépe se jím jí. Po dávkování těchto granulí mají velice jemnou srst. Myslím si že je to správné co kočičky potřebují.
klad Vůně granulek
klad Tvar granulek
klad nic
avatar
Alena
Moc děkuji za možnost testovat granule pro kočky Kis - Kis Lamb selection. Naše kočka je z nich přímo unešená, moc jí chutnají. Mají krásný design - srdíčka a velice dobrou konzistenci. Perfektní složení, které naší kočičce prospívá. Není co vytknout. Prostě spokojenost veliká.
klad Kvalita
klad Složení
klad Chuť
klad Nic
příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel