Vybrané testerky otestovaly Feminus, unikátní doplněk stravy pro ženy. Přečtěte si, jak testování dopadlo

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
6x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 23. 3. 2020
do 13. 5. 2020


Unikátní přírodní doplněk stravy určený pro ženy, který je složen z vitaminů, minerálů a extraktů bylin. FEMINUS zmírňuje symptomy menopauzy, posiluje imunitní systém, přispívá také k udržení dobrého sexuálního zdraví. Jednotlivé přírodní složky produktu pozitivně přispívají ke snížení mír únavy a vyčerpání. Cílem pravidelného užívání doplňku FEMINUS je posílení ženské vitality, koncentrace a libida.
FEMINUS je vyroben v Česku a je certifikován státním zdravotním ústavem v Praze. 

Feminus

Doplněk stravy FEMINUS si můžete zakoupit TADY.


Porovnat na Heureka.cz 

Hodnocení
10
avatar
Libka
Přírodní doplněk stravy FEMINUS mě velice zaujal. Za dobu užívání jsem pozorovala úlevu od návalů horka nebo pocitu zimy. Bohužel další změny jsem moc nepocítila. Ale je možné, že v této “koronavirové” době bych na tom byla s únavou a pletí hůř. Rozhodně jsem spokojená s úlevou od návalů a věřím, že při dlouhodobějším užívání, bych pocítila i další zlepšení. Tento doplněk stravy mohu doporučit.
klad úleva od návalů horka
klad nic
avatar
Pavla
Jakožto žena po čtyřicítce musím uznat, že s užíváním prostředku Feminus se cítím ve svém vlastním těle lépe, opět plná energie, v noci spím a cítím, že najednou zase vše zvládnu. Tyto tabletky mě navrátily ztracenou energii, kterou jsem teď s karanténou prožívala. Konečně zase dobře spím, mám objednáno další balení.
klad energie energie
klad cena
avatar
Monika
Když jsem byla vybrána mezi testující ženy přípravku Feminus, měla jsem radost, protože jsem aktuálně přemýšlela o vhodném doplňku pro ženy nad 40+ Z balení jsem nadšená, pěkná elegantní krabička, která obsahuje další tři krabičky a v každé dvě platíčka tablet. Menší krabičky oceňuji při cestování, či do práce do šuplíku. Tablety jsou tvrdé, oválné, občas mi dělalo problém spolknout napoprvé, ale naštěstí se v ústech nerozpouští. Více by mi vyhovovaly tobolky, ale to je můj celoživotní problém :-) Během užívání jsem se cítila dobře. Líbí se mi, že je Feminus vyroben v Česku :-) Děkuji za možnost zúčastnit se testování doplňku stravy Feminus.
klad Elegantní balení
klad Menší balení vhodné na cesty
klad Český výrobek
klad Obsah bylin a vitamínů
klad Neobsahuje hormony
klad Uvítala bych spíše tobolky
příloha
avatar
Soňa
Produkt Feminus užívala moje maminka (56let), která řeší aktuálně problémy s menopauzou. Po užívání uvádí, že oceňuje především přírodní složení přípravku, jako možnou variantu nehormonální léčby příznaků menopauzy. Po užívání sděluje, že se necítí tak unavená jako dříve. Celkově se cítí více vitální. Ustoupilo noční pocení a celkové návaly horka během celého dne. Hodnotí tento přípravek jako nejlepší ze všech, které doposud užívala. Zvažuje koupi i nadále.
klad Přírodní složení
klad Poměrně rychlý účinek
klad Celkové zlepšení
klad Vyšší pořizovací cena
příloha
avatar
Eva
Tablety Feminus mě mile překvapily. Jsem k potravinovým doplňkům spíše skeptik, ale vzhledem k náročnému období, které teď většina žen (maminek) prožívá, jsem chtěla zjistit, zda opravdu neexistuje něco, co by mě "nakoplo" a zatočilo s "jarní únavou". Po několika dnech užívání jsem se opravdu cítila méně unavená, měla jsem víc elánu a chuti do života. A možná i díky Feminusu si na mě zatím žádné viry a bakterie nepřišly :-)
klad příliv energie, chuti do života
klad nic
avatar
Ivana
Musím konstatovat, že již po krátké době jsem cítila větší klid, méně jsem se rozčilovala a lépe spala. Měla jsem více energie a byla unavná jen minimálně, únava mě před začátkem užívání opravdu trápila.Také jsem začala lépe, kvalitněji spát. Bohužel se objevila i negativa, a to zvýšení chuti k jídlu a bolest prsou. Tyto skutečnosti nemusí být stoprocentně spjaty s užíváním prostředku, ale nastoupily ve stejnou dobu. Celkově jsem velmi ráda, že jsem Feminus vyzkoušela.
klad zbaví únavy
klad zlepšuje spaní
klad dodá max energii
klad klid
klad bolest prsou
klad více chuti k jídlu
avatar
Alena
Velmi oceňuji, že se jedná o přírodní produkt. Mně pomohl hlavně k lepšímu spánku. Je mi 50 let a téměř každou noc před užíváním produktu Feminus jsem se často budila. Při užívání se spánek zlepšil a tak jsem i během dne vitálnější. Moc se mi líbí i to, že je doplněk stravy obohacen i o minerály a vitamíny. Zatím se mi vyhýbají různá nachlazení a virózy. Rozhodně doporučuji k vyzkoušení. Navíc je výrobek moc hezky i prakticky balen a tak, myslím si, může Feminus zakoupit i muž pro svoji partnerku, která je unavená, rozladěná nebo pociťuje např. příznaky menopauzy.
klad přírodní složení
klad účinek
klad s vitamímy a minerály
klad balení
klad tablety jsou dost velké, pro někoho to může být problém
avatar
Jitka
Je to zcela přírodní produkt, takže jsem s ním spokojena. V noci se konečně vyspím a nebudím se propocená a jsem odpočatá. Moje pleť je konečně bez pupínků a vypadá zdravější. Mám chuť do života a nejsem unavená i manžel si to pochvaluje, že ho nezanedbávám ?.Moje menstruace se mi upravila a není tak bolestivá.tbolestivá. Takže dávám za jedna
klad Učinné
klad Jsem bez pupínků a skoro bez lupů super
klad Nemám noční pocení
klad A mám choutky mé libido se probudilo :-)
klad Upravila se mi menstruace
klad Tableta je větší na polykání
klad Docela drahé
avatar
Věra
Po zhruba měsíci užívání musím říct, že se cítím lépe. Mám více energie a elánu a také mám dobrou náladu :-) Dřív jsem byla unavená a bez energie. Feminus funguje a já jsem přesvědčena o tom, že tyto vitamíny značně přispívají k mé celkové pohodě! Doplňky stravy jsou nepostradatelné pro naši fyzickou i duševní pohodu! Prostě to bez nich nejde! :-)
klad složení
klad účinné
klad nic
avatar
Hana
Mělas jsem možnost vyzkoušet přípravek FEMINUS. Po měsíci jeho užívání se cítím velmi dobře, únava která mě provázela celým dne jako byla najednou pryč, mám více energie a citím se velmi dobře a to nejdůležitější je že mohu klidně spát což nejcíce oceňuji . Dokonce i moje pleť je nyní rozjasněná. Jsem velice spokojená
klad více energie
klad kvalitní spánek
klad celkově se cítím lépe
klad nemám žádnou výtku
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel