Testovali jste pohlcovač vlhkosti Ceresit AERO 360° pro efektivní řešení a kontrolu vlhkosti v koupelně. Jak dopadlo hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
6x
4
2x
3
2x
2
1
doporučuje
80 %
Testováno v období
od 13. 2. 2020
do 11. 3. 2020


Rosí se Vám zrcadlo v koupelně? Nebo dokonce bojujete se zašedlými či načernalými spárami mezi dlaždicemi, okolo umyvadla či vany? Pojďte s námi vyzkoušet novinku Ceresit STOP VLHKOSTI.

Novinka Ceresit Stop Vlhkosti AERO je pohlcovačem vlhkosti nové generace. Jeho design je vytvořen speciálně pro absorpci většího množství nárazové vlhkosti, která se tvoří v koupelně.

Unikátní design je koncipován tak, aby zajistil maximální výkon systému. Široké otvory ve speciálním tvaru a sklonu ve vrchní části zvyšují výkon nasávání vlhkosti a přivádějí ji k absorpčním krystalům tablety, které ji přeměňují v kapalinu a hromadí ve spodní části. Odtud je pak velmi snadné ji vylít, například do toalety.
Koupelnový systém AERO 360° pracuje s jedinečnou náplní AERO 360°. Jeho moderní čistý design se hodí téměř kamkoliv a bude hezkým doplňkem v každé koupelně.


Ceresit STOP VLHKOSTI do koupelny

Hodnocení
10
avatar
Pavla
Vyzkoušela jsem Ceresit stop vlhkosti a jsem nadšená.mam malou koupelnu ve staré zástavbě a po koupeli tam je jak v prádelně.umistila jsem ceresit a hned ten večer bylo patrné jak pohlcuje.nyni asi po týdnu,mám skoro půlku zásobníku.desing je pěkný a velikosti se vleze vsude.jsem spokojená a můžu jen doporučit.
klad Okamžitý efekt pohlcování
klad Design
klad Nic
avatar
Karolína
Jsem moc ráda že jsem mohla pohlčovač vlhkosti CERESIT AERO 360 vyzkoušet. Je to naprosto parádní věc.. Za pár dnů se nám v nádrže objevilo tolik tekutiny že jsem sama nechtěla věřit. Rozhodně mohu říci, že bych doporučila každému. Cena za nádobku i tablety je přijatelná.
klad Cena
klad Funkčnost
klad Nic
avatar
Irena
Ceresit Stop vlhosti jsem testovala v koupelně. Výrobek je designově hezký, překvapil mne jak je malý, takže zabere jen malé místo. Složení bylo jednoduché a tableta funguje skvěle - promění vlhkost v tekutinu. Manipulace s vylitím je také jednoduchá .
klad desing
klad kontrola tekutiny
klad funkčnost
klad -----
avatar
MONIKA
Ceresit pohlčovač vlhkosti používám již několik let.Pořídila jsem si cerezit do ložnice,kde používám již jiné typy ceresit stop vlhkosti .V ložnici máme vysokou vlhkost a tak jsem vyzkoušela i novinku se kterou jsem zatím velmi spokojená, vlhkost se o něco snížila, plíseň se zatím netvoří jen výdrž tablety není měsíc. Do 14 dnů je po tabletě.Z novinkou jsem nadmíru spokojená můžu vřele doporučit.
klad funguje
klad jednoduchá rychlá manipulace
klad snadno lze měnit místa použití
klad častější výměna tablet
avatar
Lucie
Rychlá a jednoduchá instalace výrobku. Stylový design, produkt lze umístit kamkoliv v místnosti a nezabere příliš mnoho místa - snadná manipulace. Velký zásobník na nashromážděnou tekutinu. Již po pár dnech lze pozorovat výsledek. Momentálně mám Ceresit pouze pár dní, uvidím, zda bude mé nadšení stejné i po měsíci používání.
klad jednoduchý návod
klad design
klad přišla mi rozbitá kapsle
klad dražší náplně
avatar
Hana
Výborný produkt . Použila jsem v koupelně na chatě , kde je obrovská vlhkost a obávala jsem se vzniku plísně . Hlavně v zimě , kdy na chatě nejsme . Po týdnu používání Ceresitu v něm již byla voda ! Testování je teprve v začátcích , uvidíme dál . Ale dle zkušeností známých je účinný a spolehlivý.
klad Design přístroje
klad Účinnost
klad Cena tablet by mohla být nižší
klad Výborné by byly i jiné vůně
avatar
Dominika
Pohlcovač vlhkosti jsem testovala v koupelně na okně, kde se během sprchování sráží voda. Již během prvního dne jsem pozorovala značné zlepšení a nádobka se začala plnit vodou. Moc se mi líbí design, je tedy možné ho umístit i na viditelné místo. Doporučuji.
klad Funguje
klad Hezký design
klad Cena
příloha příloha
avatar
Adela
Bydlím v rodinném domě, pohlcovač vlhkosti jsem umístila do koupelny, kde mám problém s větráním, kvůli malému okénku. Během pár dnů jsem opravdu začala pociťovat rozdíl. Klesla vlhkost, okno není neustále orosené, nejsou vlhké ručníky a hlavně se neobjevuje plíseň v rozích stropu.
klad Design
klad Nepotřebuje elektřinu
klad Funguje okamžitě
klad Velikost
avatar
Věra
Má velice pěkný design, jsem příjemně překvapená jeho účinností, naprostá spokojenost, snadná údržba, je nehlučný, nepotřebuje žádný zdroj, lze ho snadno přemístit, spolehlivá funkce, mohu jen doporučit, nezapáchá, dražší náplně, ideální do uzavřeného prostoru.
klad pěkný design
klad účinnost
klad spolehlivá funkce
klad ideální do uzavřeného prostoru
klad dražší náplně
avatar
Kateřina
Pár hodin po umístění do koupelny zacal Ceresit sbirat přebytečnou vlhkost. Druhý den ráno byla v nádobce modrá tekutina cca 0,5 cm. Za mě určitě super i vzhled,žádný veliký strašák, který by kazil prostor. Pojistka při otvírání je také fajn,pokud máte děti,které můžou na Ceresit dosahnout. Určitě doporučuji.
klad Vzhled produktu, funkčnost
klad Nic negativního jsem neshledala
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel