Otestovali jste biologický sprej BIOREPEL® proti plísním a nežádoucím pachům. Jak vybraní testeři produkt hodnotí? 

image
otestováno
Počet recenzí
48
jak jste hodnotili
5
29x
4
15x
3
3x
2
1x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 22. 4. 2020
do 17. 5. 2020


BIOREPEL Sprej

Mikrobiologická kontaminace v uzavřených prostorách je stálou součástí vzduchu a obsahuje bakterie, plísně a viry. BIOREPEL® je biologický přípravek k potlačování nežádoucích plísních na zdech v našich domovech. Jedinečná biotechnologie nezamořuje okolí. BIOREPEL® přímým parazitizmem likviduje plísně a snižuje vzdušnou kontaminaci od nežádoucích mikroorganizmů. Obytné místnosti jsou při i po aplikaci ihned obyvatelné.

Používáním BIOREPEL®u je možné zabránit zdravotním rizikům, které plísně v obytných prostorách vytvářejí. Plísně vystřelují do ovzduší miliony až miliardy spór, které mohou způsobovat zdravotní potíže – alergie, dýchací potíže, záněty očí, vyrážky. Při svém růstu a v důsledku svého metabolismu uvolňují do okolí ketony, aldehydy, étery a další. Ty mohou alergizovat, způsobovat bolest hlavy, únavu, záněty průdušek a spojivek, plicní mycetomy a mykotoxikózy, exogenní alergické alveolitidy, otomykózy, gastroenterotoxikózy.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
48
avatar
Lucie
Děkuji za možnost testovat přípravek. S Biorepel jsme byli velmi překvapení, bydlíme ve starším domě a u lesa tudiz máme pořád plísně. Po užití biorepelu jsme byli mile překvapeni, jak se plíseň přípravkem krasne odstranila.
klad Pouziti
klad Kvalita
klad Funkcnost
klad Nic
avatar
Kateřina
Máme v bytě velmi vlhko, s plísní bojujeme, ale hlavně v zimě. Teď na jaře už se žádná nová plíseň nedělá, tudíž jsem neměla Bio Repel možnost vyzkoušet naplno, vyzkoušela jsem pouze na kousku, kde se plíseň dělá nejvíce, ale že se nevytvořila žádná nová, není překvapení. Přesto oceňují srozumitelný návod, docela fajn design výrobku a hlavně to, že si člověk nestříká v bytě žádné hrozné chemikálie, to je asi věc, co je mi na tom sympatická nejvíce. Mám spoustu kytek a dvě kočky a nebavilo mě vždycky všechno stěhovat do jiné místnosti, když jsem potřebovala postříkat zdi nějakým jedovatým sprejem.
klad přírodní
klad design
klad jednoduchá aplikace.
klad nevím
avatar
Aneta
Na vestine mist plisen zmizela, nekde zustali fleky po plisni. Zatim se neda posoudit, zda bude ucinek dlouhodobejsi. Aplikace je po prostudovani navodu snadna.
klad Nezapáchá
klad Pomerne vysoka cena.
avatar
Martina
S přípravkem Biorepel mám pozitivní zkušenost. Bydlím v rodinném domě - dřevostavbě a někdy se stane, že se plíseň v domě objeví. Především v rozích pokojů. Dříve jsem používala přípravky chemické, které mě sice plísně na nějaký čas zbavily, ale také značně omezovaly pobyt v místnostech. Přípravek Biorepel jsem vyzkoušela ve třech místnostech našeho domu. Co se týče návodu na použití, tak ten byl srozumitelný. Přípravek jsem smíchala s pitnou vodou a pomocí rozprašovače jsem aplikovala na postižená místa. Po časové prodlevě jsem ošetřené místo opláchla vodou, nechala zaschnout a opět ošetřila přípravkem Biorepel. Největší výhodou tohoto přípravku bylo bezesporu, to, že se do ovzduší v místnosti nedostával žádný agresivní zápach. Což jako alergik velmi oceňuji. Mohu napsat, že ve všech třech místnostech jsem se plísně zbavila. Co je pro mne jako alergika nejdůležitější, je kvalita ovzduší v místnosti, a ta se po aplikaci přípravku nezhoršila. Přípravek Biorepel doporučuji.
klad snadná aplikace
klad nezhoršení kvality ovzduší
klad žádný zápor jsem nenašla
avatar
Lucie
Byla jsem k tomuto výrobku docela skeptická. Doma nám se nám udělala plíseň za skříní a vůbec nesla dolu, ani savem. Tak jsem zeď postrikala timtotímto sprejem a nemohla jsem sama uvěřit. Veškerá plíseň je pryč. Uvidíme jak dlouho bude pusobit
klad Snadna aplikace
klad Rychlost působení
klad Nenašla jsem
avatar
Pavla
Příprava i aplikace Biorepelu je velmi jednoduchá. Oceňuji, že bio přípravek na rozdíl od jiných prostředků nemá nepříjemný zápach a nedráždí oči ani dýchací cesty. Po opakované aplikaci plíseň ustoupila a zeď se vybělila. Vzhledem ke krátké době po aplikaci nedokážu posoudit, zda bude účinek trvalý či dlouhodobý. Ale rozhodně Biorepel doporučuji.
klad absence zápachu a dráždivosti očí a dýchacích cest
klad účinnost
klad jednoduchá příprava a aplikace
klad nenalezla jsem negativa
avatar
Jana
U produktu BIOREPEL chválím možnost výběru, zda chci přípravek použít na již zasaženou zeď, nebo pouze jako prevenci. Rovněž se mi líbila jednoduchá příprava roztoku před jeho aplikací. Dalším příjemným překvapením byla absence jakéhokoliv zápachu, který bývá tak typický pro spreje tohoto typu u jiných značek. Pokud jde o samotnou účinnost, mohu potvrdit, že ani po dvou týdnech od aplikace se plíseň znova neobjevila. Jediným nedostatkem, nebo spíše nepříjemností je nutnost zeď zasazenou plísní mezi první a druhou dávkou přípravku opláchnout vodou. Nicméně, rozumím, že to zvýší účinnost při likvidaci plísní a trvanlivost účinku.
klad Snadné použití
klad Bezzápachovost
klad Výběr síly roztoku
klad Potřeba stěnu mezi první a druhou dávkou přípravku oplachovat
avatar
Žaneta
Praktický návod k použití, snadne nanaseni, velikost baleni je vyhovujici. Kontaminace se po aplikaci zjevne snizila. Po plíni není ani památka. Vřele doporučuji
klad Snadne použití
klad Lehka aplikace
klad Funkčnost
klad Nic
avatar
Petra
Velice mě potěšilo, že mohu vyzkoušet tento "likvidátor plísní". S plísní v pokojích jsme bojovali celou zimu. Na Biorepelu hlavně oceňuji, že neobsahuje žádnou agresivní chemii. Aplikace byla velice snadná. Také je příjemné, že nástřik nesmrdí, jako jiné přípravky na plíseň. Jsem nadšená a určitě budu aplikovat znovu - jak píší v návodu, aby se plíseň nevrátila
klad bez zápachu
klad snadná aplikace
klad složení
klad funkčnost
klad nic
avatar
Nela
Už dlouho jsem hledala nějaký bio přípravek proti plísním a hodně jsem jich vyzkoušela. většinou se nepodařilo plíseň odstranit. Jako jediný mi tenhle přípravek pomohl odstranit plísně ze zdi. Příprava roztoku byla jednoduchá a použití na zeď ještě snažší. Bylo i poznat že se snížila vzdušná kontaminace. Moc děkuji za tenhle přípravek. určitě si koupím další balení
klad Použítí
klad Praktičnost
klad nic
avatar
Aneta
Bio Repel Sprej jsem použila ve sklepě kde se teprve začíná dělat plíseň. Houba začala fungovat,takže jsem preventivně zkusila použít i v ložnici u skříně, kde je zvenku vlhká zeď. Velice se mi líbí, že se může používat i jako prevence tam kde by se časem mohla tvořit plíseň. Velkou výhodu má, že nesmrdí a dáš se tedy použít kdekoliv v domě či bytě.
klad Nesmrdí
klad Přírodní produkt
klad Snadné použití
klad Srozumitelný návod
klad Nemám co vytknout
avatar
Lucie
Jsem rada, že jsem mohla tento přípravek otestovat. Tentýž den, co balíček přišel, jsem udělala postřik koupelny a jsem mile překvapená. Určitě tohle balení u nás doma není poslední :)
klad Funkčnost
klad Lehká aplikace
klad Nic
avatar
Milan
Jedná se o skvělou pomoc, v případě, že nějaké místo vaší domácnosti dlouhodobě trpí na plísně. Tento přípravek vás jich spolehlivě zbaví – bez velké námahy.
klad Praktické využití
klad Snadné dávkování
klad Skvělý rozprašovač
klad Malé balení
avatar
Tereza
Super produkt, jelikoz se nam v nejvlhci mistnosti v byte tvori plisen casto v rohu, tak jsem vyzkousela Biorepel, plisen sla krasne odstranit a zatim je to bezvadne bez plisne. Doporucuji vyzkouset.
klad Rychlost
klad Bez zapachu
klad Ekologický
klad Nic
avatar
Iva
Máme problémy s plísní přímo v ložnici. Jedná se o plíseň na zdi ve starém domě, která už nemá izolaci proti vzlínající vlhkosti. Jsem astmatik a tak se snažím zabránit plísni jak se dá, proto jsem uvítala tuto možnost, jak bojovat proti plísni. Přípravek jsme s manželem aplikovali dle návodu na očištěnou stěnu. Aplikace je naprosto jednoduchá, takže během cca 1 hodiny bylo hotovo. Výhoda je, že balení obsahuje i rozprašovač se kterým bylo snadné aplikovat přípravek Biorepel na stěnu. Po aplikaci vypadá stěna čistá bez plísní, ale ještě je brzy na závěry, takže uvidíme za pár měsíců, jestli se na zdi objeví plíseň, nebo jak doufáme bude chytrou houbou zlikvidována.
klad přibalený rozprašovač
klad snadná aplikace
klad zatím nic
avatar
Olivie
Dnes jsem testovala tento biologický přípravek proti plísním, a abych pravdu napsala … líbí se mi, že je tento odstraňovač vyřešen biologickou formou, ředí se s vodou, ale dá se použít i spolu s barvou na stěny. Což si myslím, že je hodně super, protože si pak nemusíte dělat starosti, že se vám v místnosti udělá plíseň. No na druhou stranu, úplně se mi nelíbilo, když jsem (jak je dle návodu) musela poškozené místo po aplikaci Biorepelu, opláchnout vodou. Musela jsem velmi opatrně, neboť bych setřela omítku. Kromě tohoto jsem s výrobkem spokojená.
klad účinnost
klad obal
klad forma (bio)
klad použití
avatar
Milan
BIOREPEL sprej jsem zkusil nastříkat na plíseň ve sklepě a v koupelně nad vanou na spáry mezi kachličkama. Ve sklepě místy prosvítá, ale v koupelně se kachličky hezky vyčistily. Zřejmě je ještě brzy na konečný závěr, ale musím uznat, že stěna prohlídla a plíseň na 90% zmizela. Škoda, že zanechává na zdi skvrny.
klad český návod
klad přírodní produkt
klad žádná chemie
klad snadná aplikace
klad účinný prostředek s okamžitým účinkem
klad výrobek nesmrdí
klad 2 roky minimální trvanlivost
klad Nemá bělící účinky, skvrny jsou viditelné na zdi
avatar
Tereza
BIOREPEL sprej je opravdu účinný pomocník v boji proti plísni.Po několika nanášeních plíseň začala opravdu mizet a na místech se už neobjevuje.Lépe se dýchá.Použití je velmi snadné.Jsem velmi spokojena,budu používat i nadále.
klad likvidace plísně
klad lepší vzduch a dýchání
klad vše v pořádku
avatar
Bohuslava
Líbi se mi složení a princip BIOREPEL spreje . Co se mi nelíbí je celkem složitá manipulace a postup provádění . Jinak sprej je funkční a plíseň opravdu mizí a to je hlavní
klad funkčnost
klad složitá manipulace
avatar
Milena
Biologický sprej Biorepel jsme vyzkoušeli ve sklepě, kde se nám v rohu stropu začala tvořit plíseň. Zdivo jsme ošetřili podle návodu , aplikace byla jednoduchá. Po ošetření postiženého místa a zatření barvou po několika dnech se plíseň již neobjevila. Jsem velmi ráda, že jsme nemuseli sáhnout po užití chemických prostředků.
klad Přípravek je účinný
klad Velmi oceňuji, že mikroflóra v přípravku nemá oproti chemickým přípravkům nežádoucí účinky na člověka, na přírodu
klad Jednoduchost použití
klad nenašla jsem
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel