Otestovali jste biologický sprej BIOREPEL® proti plísním a nežádoucím pachům. Jak vybraní testeři produkt hodnotí? 

image
otestováno
Počet recenzí
48
jak jste hodnotili
5
29x
4
15x
3
3x
2
1x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 22. 4. 2020
do 17. 5. 2020


BIOREPEL Sprej

Mikrobiologická kontaminace v uzavřených prostorách je stálou součástí vzduchu a obsahuje bakterie, plísně a viry. BIOREPEL® je biologický přípravek k potlačování nežádoucích plísních na zdech v našich domovech. Jedinečná biotechnologie nezamořuje okolí. BIOREPEL® přímým parazitizmem likviduje plísně a snižuje vzdušnou kontaminaci od nežádoucích mikroorganizmů. Obytné místnosti jsou při i po aplikaci ihned obyvatelné.

Používáním BIOREPEL®u je možné zabránit zdravotním rizikům, které plísně v obytných prostorách vytvářejí. Plísně vystřelují do ovzduší miliony až miliardy spór, které mohou způsobovat zdravotní potíže – alergie, dýchací potíže, záněty očí, vyrážky. Při svém růstu a v důsledku svého metabolismu uvolňují do okolí ketony, aldehydy, étery a další. Ty mohou alergizovat, způsobovat bolest hlavy, únavu, záněty průdušek a spojivek, plicní mycetomy a mykotoxikózy, exogenní alergické alveolitidy, otomykózy, gastroenterotoxikózy.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
48
avatar
Lucie
Děkuji za možnost vyzkoušení spreje Biorepel. Přípravek mě mile překvapil, příprava je velice snadná a rychlé, díky trysce ve spreji je snadné přesně zaměřit a nanést na plíseň. S přípravkem jsem velice spokojena, opravdu plní, co slibuje. Ráda doporučuji
klad snadná příprava
klad nic
avatar
Lucka
Sprej Biorepel je naprosto úžasný. Trápila nás plíseň na zdi v obýváku. Nastříkali jsme místo Biorepelem a je po plísni. Určitě se o hodně snížila vzdušná kontaminace v obytných prostorech. Použití Biorepelu je naprosto snadné, zvládne to každý. Doporučuji všem, kteří doma bojují s plísní.
klad balení
klad nic
avatar
Romana
S testovaným produktem jsem velmi spokojena. Ihned po doručení jsme pŕpravek na plísně aplikovali. Přípravek pŕíjemně překvapil. I design je velice povedený.
klad Design
klad Manipulace
klad Účinnost
klad Nic
avatar
Ingrid
Příprava roztoku i použití samotného spreje bylo snadné a postupovala jsem podle jednoduchého návodu. Aplikovali jsme na zeď a plíseň do druhého dne nebyla viditelná. velmi se mi líbí, že se může přidat do nátěru, což určitě využijeme. určitě doporučím dál
klad snadné použití
klad přípravek není chemický
klad nic
avatar
Katka
Vkládala jsem do tohoto přípravku velké naděje, máme děti a kočku, tak jsem nechtěla použít na plíseň na omítce žádnou chemii. Bohužel po jednom použití, s odstupem dvou dní, neshledávám výrazné zlepšení. Uvidíme, třeba bude houba teprve účinkovat časem. Také návod k použití není jednoznačný, četla jsem několikrát, abych pochopila ředění. První použití je snadné, bohužel, ač je návod na několika místech obalu, nedohledala jsem přesné ředění dalšího obsahu náhradních sáčků, zda je nutné je využít najednou... Také na to, že se jedná o přírodní a ekologický produkt, je na mne použito nadměrné množství obalového materiálu. Myšlenka dobrá, balení pěkné, rozprašovač funkční a snadný na použití, bohužel však u nás efekt minimální...
klad Přírodní produkt
klad Hezké balení
klad Minimální efekt
klad Příliš mnoho obalového materiálu
avatar
Martina
S plísní v špizírně zápasime již řadu let. Vyzkoušeli jsme snad 10 přípravků. Teď poprvé se nám do rukou dostal biorepel - žádna chemie, přírodní produkt. Líbilo se mi, že přípravek je bez zápachu a snadno se aplikuje. Balení vydrží na opakované použití a navíc má dostatečně dlouhou dobu exspirace. Doporučuji dodržovat přesně návod a nějakou dobu před aplikací spreje nepoužívat dané místo žádné savo nebo jinou chemii, aby následně houbu nezničili. I když finální výsledek se má vzhledem k biologické podstatě přípravku dostavit až za rok, již 14 dní od aplikace pozorujeme mírne zlepšení vzhledu zdi.
klad bez zápachu
klad snadná aplikace
klad velké balení
klad dlouhá doba exspirace
klad dlouhá doba k dosažení výsledku
avatar
Věra
BIOREPEL je podle mě super vynález, protože bojuje s plísní přírodní cestou. Chemické přípravky na plísně jsou agresivní, nejen k povrchům, ale také k plícím, což jsem si několikrát při boji s plísní osobně vyzkoušela. Aplikace a příprava je velice snadná, vše se smíchá jen s obyčejnou vodou a pak se aplikuje na povrch. Super je také, že stačí pouze jedna aplikace! Po ošetření povrchu BIOREPELEM už plíseň vůbec necítím ve vzduchu, což je známka toho, že plíseň bude zničená. Nicméně zeď už byla plísní poškozená, takže bude nutná oprava. Následně budeme přípravek znovu aplikovat jako prevenci. Jsem si jistá, že přípravek je funkční. Jsem nadšená!!! Děkuji, že jsem díky Vám objevila tento přípravek, který nám usnadní život! :)
klad snadná příprava
klad rychlá aplikace
klad účinnost
klad přírodní
klad šetrné
klad nic
avatar
Lesia
Sprej pomohl v odstranění plísní ze zdí. Snížila se vzdušná kontaminace v obytných prostorech. Použití bylo snadné. Zeď je bez zmatek plicní. Jsem spokojená
klad Snadné použití
klad Nic
avatar
Klára
Hned jak se mi produkt dostal do ruky, překvapil mě velice pěkný a sympatický vzhled krabičky. Po otevření mě dostala i jednoduchá příprava prostředku. Zvládne to opravdu každý! Aplikace je také snadná, jen se nastříká na postižené místo. Moc se mi líbilo, že prostředek nijak nepáchne, nemusí se větrat. V místnosti, kde prostředek stříkáte se dá hned fungovat. Líbí se mi, že jde prostředek použít jen jako prevence. To se přeci hodí... Produkt jsem nanesla dvakrát na postižené místo a výsledek začínám pomaličku poznávat. S prostředkem jsem tedy velice spokojená a určitě doporučuji všem, kdo má v bytě, domě i zvenku problém s plísní, ale jak už jsem říkala, sprej je dobrý i jako prevence. Za mě bomba!
klad Krásné balení
klad Jednoduchá příprava
klad Účinnost
klad Prevence
klad Malé balení :-D
avatar
Helena
Sprej je úplně skvělý,výsledek jsem viděla hned při prvním použití.Použila jsem ho v koupelně ve sprcháči,ve kterém máme plíseň a také na chatě kde máme na zdech plíseň.Dala jsem větší vrstvu a výsledek bezvadný. Použití je jednoduché,sprej nesmrdí.Určitě budu stále používat dokud plíseň nezmizí.Všem moc moc doporučuji.
klad Účinek při prvním použití
klad Snadné použití
klad Nesmrdí,nečpí jako běžné přípravky
klad Je bio
klad Nenašla jsem žádné nedostatky.
avatar
Vendula
Děkuji za možnost testování.Přípravek Biorepel mě mile překvapil hlavně tím že je bez chemie.Použití je sice trochu zdlouhavé ale ale o to výsledek stojí za to.Další plus je že po nástřiku nijak nezapáchá.Po použití pliseň v domě také nejde citít.Celkově přípravek hodnotím kladně akorát co může odradit je vyšší cena
klad je bez chemie
klad po nasříkání nezapáchá
klad vyšší cena
avatar
Hana
Snadno se používá, i když návod tak na první pohled nevypadá. Aplikace je jednoduchá, přípravek nezapáchá. Použili jsme na vlhkou (bíle natřenou) zeď, kde se začínala objevovat plíseň. Ta zesvětlala a skvrny nejsou skoro vidět. Snad se už plíseň nevrátí. Děkuji za možnost testovat.
klad přípravek není chemický, ale biologický
klad snadno se používá
klad nezapáchá
klad žádný zápor jsem nezaznamenala
avatar
Ondřej
Sprej jsem vyzkoušel na plíseň na zdi v koupelně. Sprej jsem použil dle návodu. Po první aplikaci plíseň začala mizet, ale po hodině tam cca polovina zůstala. Aplikaci jsem opakoval. Po další hodině již nebyla plíseň na zdi vidět. Přípravek v podstatě nemá žádnou vůni, tudíž není tak agresivní jako chlorové přípravky, které jsem používal předtím. Použití je snadné, pouze se do spreje nalije voda, protřepe se a může se aplikovat. Zda se kontaminace plísní v bytě snížila, neumím posoudit. Doporučuji vyzkoušet.
klad snadná aplikace
klad vůně
klad dobrý účinek
klad bez chemie
klad vše ok
avatar
Petra
Vyzkoušela jsem BIOREPEL sprej na naší zasklenou lodžii, kde se vyskytuje plíseň. Hlavně oceňuji jednoduchost použití, stačí jen natočit vodu do lahvičky a pak jen nastříkat. Zatím funguje, ale je potřeba delší čas, jeslti se plíseň znovu neobjeví.
klad jednoduché použití
klad přírodní
klad -
avatar
Eliška
Mile nás tento přípravek překvapil, vyzkoušeli jsme již několik přípravků proti plísním, ale k tomuto se určitě vrátíme. Návod na použití byl srozumitelný, aplikace jednoduchá, výsledek na problémové zdi byl vidět téměř okamžitě.
klad srozumitelný návod
klad jednoduchá aplikace
klad žádné jsme neshledali
avatar
K
Měla jsem tu možnost vyzkoušet Biorepel ve spreji . Líbilo se mi, že prostředek je biologicky a proto jsem byla zvědavá na jeho použití. Momentálně v pokojích plísně nemáme , takže jsem provedla pouze preventivní opatření náchylných rohu. Uvidíme zda-zda-li to mělo efekt až přes zimu..
klad Sauna manipulace s přípravkem
klad Nic jsem zatím neobjevila
avatar
Hana
Děkuji za možnost vyzkoušet biologický přípravek na plísně v bytě. Plíseň se nám už druhým rokem objevuje na zdi kolem oken ( i přesto, že dost větráme). Přípravek jsme aplikovali ve dvou místnostech a místa napadená plísní zbělela. Použití spreje je snadné a oproti chemickým přípravkům není cítit.
klad lehce se aplikuje
klad není chemický (to je velké plus)
klad není cítit
klad žádná negativa
avatar
Petra
Už v minulosti jsem přípravek na podobné bázi použila. Vadil mi ale způsob aplikace. Dřívější přípravek se nanášel houbičkou, nebo válečkem a proto se roztok brzy ušpinil a spotřeba byla velká. Tento Biorepel sprej mě velice mile překvapil. Návod je srozumitelný a jeho velkou předností je právě rozprašovač, který umožňuje, abych přípravek aplikovala v potřebném množství na potřebné místo. Výsledek vidíte téměř okamžitě. Bytovce, nad garážemi, tudíž během zimy je můj byt velice vlhký a plíseň se mi objevila zejména na severní části bytu. Z Biorepelu jsem nadšená a určitě si ho pořídím ještě na další místnosti. Je bez zápachu a protože mám doma domácího mazlíčka, mám jistotu, že přípravek nepoškodí jeho zdraví. Všem můžu jenom doporučit, už ve svých domovech nebudete dýchat chlor, který se velice často používá při likvidaci plísně.
klad Jednoduché použití
klad Praktický rozprašovač
klad Okamžitá účinnost
klad Bezzápachovost
klad Neohrožuje moje zdraví a zdraví domácích zvířat
klad Na žádný zápor jsem nenarazila
avatar
Daniela
Použití spreje asi nemůže být snažší, neteče, rozprašuje rovnoměrně a hlavně nijak nesmrdí (chemické přípravky proti plísním ano). Nejen, že nám doma pomohl zbavit se plísně, také se nám v tomto pokoji znatelně lépe dýchá. Proto doporučuji všemi deseti :))
příloha
klad Snadné použití
klad Žádný zápach
klad Přírodní (bez chemie)
klad Účinný
klad Super velikost balení
klad Žádný zápor jsem neobjevila
avatar
Alena
Dosud jsem na likvidaci plísně vždy používala Savo proti plísni. Je pravda, že byl problém se zápachem, ale většinou byla plíseň pryč. BIOREPEL® není přípravek chemický, ale biologický, což je velká výhoda. Další výhoda je i jednoduché použití. Prodává se ve formě prášku, který se smíchá s čistou vodou, protřepe a a rozprašovačem aplikuje na zeď. Zkusila jsem na suchou plíseň, tam přípravek fungoval znamenitě. Máme ale v jedné části bytu i plíseň úpornější, mokrou. Mohu konstatovat, že i zde došlo ke zlepšení, ale nemohu s určitostí říci, že je plíseň vyřešena. Zcela určitě se pokusím proces opakovat.
klad Biologický přípravek
klad Žádný zápach
klad jednoduchá aplikace
klad Naivně jsem si myslela, že vše vyřeším jak mávnutím kouzelného proutku, ale určitě se povede
Zobrazit více recenzí