Testovaly jsme přípavek DRONSPOT 30 MG/7,5 MG pro odčervení koťátek nebo malých koček. Jaké jsou recenze?

image
otestováno
Počet recenzí
47
jak jste hodnotili
5
39x
4
8x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 8. 4. 2021
do 18. 4. 2021

Dronspot® 30 mg/7,5 mg pro malé kočky spot-on 2x0,35 ml 

Dronspot® spot-on je ideální přípravek na odčervení pro kočky, které nejsou schopné spolknout tabletu, např. koťata nebo vzpurné a divoké kočky, nebo pokud majitel preferuje pohodlné odčervení. Účinné látky v pipetě působí proti nejčastějším vnitřním parazitům koček, proti oblým střevním červům (škrkavkám, hlístů) plicnivkám a všem tasemnicím. Dronspot® je účinný i proti vývojovým stádiím parazitů v krvi a vnitřních orgánech.

Hlavní vlastnosti: 

  •   působí proti širokému spektru parazitů včetně jejich vývojových stádií
  •   jednoduchá a rychlá aplikace i u málo spolupracujících koček
  •   snadná dostupnost – lze koupit v lékárně bez receptu

Dávkování:

Pipety jsou určeny k jednorázové aplikaci.

Dronspot® 30 mg/7,5 mg je vhodný pro kočky od 0,5 až 2,5 kg

Přípravek je vhodný pro koťata od 9. týdne věku, doporučuje se k použití během březosti proti přenosu parazitů na novorozená koťata mlékem při laktaci. Odčervujte minimálně každé 3 měsíce / 4x za rok, v případě lovících koček a pro prevenci přenosu parazitů na děti častěji.

Kočka by měla být před ošetřením zvážena, aby byla zvolena správná velikost pipety. Rozhrňte srst na krku při bázi hlavy kočky tak, aby byla viditelná kůže. Odšroubujte uzávěr, špičku pipety přiložte na kůži a vytlačte obsah přímo na kůži opakovaným stlačením pipety. Aplikační místo minimalizuje kočce možnost olízat přípravek.

Složení:

Kombinace 2 účinných látek: Praziquantel, emodepsid.

Upozornění:

Aplikujte pouze na povrch zdravé a neporušené kůže. Zabraňte ošetřené kočce a jiným kočkám v domácnosti, aby olizovaly místa aplikace, dokud jsou vlhká. Nepoužívejte u koťat mladších 8 týdnů nebo vážících méně než 0,5 kg. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na obsažené látky.

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

 

Více informací najdete TADY.

Hodnocení
47
avatar
Iva
Potěšila mě snadná aplikace, kocourkovi se aplikovalo snadno, úplně bez problémů-. Kocourek byl po aplikaci v pohodě, nebylo na něm znát žádné změny, ani v chování ani třeba nechutenství. Návod byl srozumitelný. Určitě Dronspot koupím opět. Ráda doporučím všem známým.
klad Snadná aplikace
klad Zádná negativa
příloha
avatar
Katarína
Mať kocúrikov nie je len radosť, ale niekedy aj drobná starosť. A takú som mala s mojim Ryškom, pretože keď som kúpila tabletku na odčervenie a rozdrvila som ju alebo skryla do jeho najobľúbenejšieho jedla, potvorka malá to vycítil a ani sa toho nedotkol. Vyskúšala som všetko ako ho okabátiť. Preto som to väčšinou riešila priamo u veterinára, ale veľmi ma potešilo, že je tu možnosť aj na domáce riešenie a bez prehĺtania. Keď Ryško zaspal tak som mu na krku odhrnula srsť a pekne priamo s pipetkou aplikovala prípravok Dronspot na pokožku. Ani sa pritom nezobudil. Čiže jednoduchšie to ani nemohlo byť. A ja som šťastná, že je a bude zdravý ako rybka. Pretože prípravok Dronspot pôsobí proti najčastejším vnútorným parazitom u mačiek v kombinácii účinných látok (Praziquantelum, Emodepsidum). Prípravok je veterinárny liek. A určite ho odporúčam tým, ktorých mačičky nevedia, alebo nechcú liek prehltnúť/zjesť ako môj Ryšo. Alebo pre tých, ktorí preferujú rýchlu a veľmi jednoduchú aplikáciu.
klad Rýchla a jednoduchá aplikácia
klad Spokojnosť kocúra
klad Prehľadný návod
klad Praktická pipeta
klad Našla som iba výhody
příloha
avatar
Alena
Dobrý den. Máme sedm kočiček a některé z nich nechtějí tablety na odčervení. Byla s nimi vždy bitka, ruce doškrabané a kočičky uslintané a uražené. Dronspot byla nová naděje na aplikaci bez boje. Použila jsem Dronspot na kočičku, která měla i špatný kožíšek. Kočička byla v pohodě, vše proběhlo v klidu a je vidět, že se jí spravil i kožíšek.
klad Jednoduchá a rychlá aplikace
klad Zápory jsem nezaregistrovala
příloha
avatar
Renata
Bydlím v malé vesnici a domů na jídlo za mnou chodí 15 kočiček. Dronspot dostal šimon a skřítek. Dostat do koček tabletu je nadlidský výkon ale s pipetou ani kočičky nepocitili, že jim kapu něco do jejich kožíšku.oceňuji i český návod, který u mnoha výrobků chybí. urcite koupim i ostatním kočkám.
klad Maximální spokojenost
klad Nemám žádné připomínky
příloha
avatar
Simona
Super nápad udělat pipetu na odčervení, konečně nemusím drtit léky nebo přidávat pastu po nanogramech do žrádla. Kočka byla v klidu jako by se nic nestalo. Ocenila jsem obrázky v návodu! Určitě doporučíme známým co mají také problém s mlsnými jazýčky.
klad Snadná aplikace
klad Obrátky v návodu
klad nic
příloha
avatar
Alena
Jelikož kočka vždy odmítala formu tablet, tak v této podobě byla aplikace velice snadná. Kočka vůbec nepoznala, že jí tento odčervovací přípravek podáváte. Návod je velice srozumitelný. Kočka po podání nejevila žádné jiné chování. Určitě do budoucna zaloupím a vřele doporučuji.
klad Snadná aplikace
klad Nic
příloha
avatar
Eva
Konečně produkt, kterým nemusím trápit zvíře způsobem podání. Rychlá a jednoduchá aplikace. A samozřejmě i 100% účinek. Všimla jsem si toho hned po pár dnech při kontrole kocoura. Nejvíce oceňuji jednoduchost aplikace, absolutně pohodlné pro kocoura, který byl u podání naprosto klidný. Nevšimla jsem si ničeho negativního, co by kocourovi vadilo.
klad aplikace
klad způsob podávání
klad velikost balení
klad jednoduché podání
klad nic
příloha
avatar
Marie
Dronspot pro malé kočky je skvělá varianta pro ochraně malých koček se velmi snadno aplikuje do kožíšku, kočka si ani ničeho nevšimne, nemá s tím problém, žádná změna chování ani jiná reakce. Návod je jasně popsán. Můžu bez jakýchkoliv obav doporučit
klad aplikování
klad nic takového
příloha
avatar
Věra
Dobrý den, měla jsem možnost vyzkoušet tento produkt a jsem jedním slovem nadšená, máme pět kočiček a odčervení tabletou či pastou byl doslova očistec,pominu li litry slin nemůžu opomenout doškrabané ruce a neklidné zvířata , které se potom vyhýbají kontaktu.Tento způsob aplikace provedete v klidu,při hlazení, kočička je klidná, spokojená.Urcite zakoupíme znova a všem vřele doporučuji,zkuste a dáte mi za pravdu
klad Jednoduchá aplikace
klad Klidné zvíře
klad Vite vždy,že to zvíře má aplikováno a nevyplivlo to či nevyslintalo
klad Ze jsem o tom zázraku nevěděla dřív
příloha
avatar
Alena
Musím moc pochválit výrobek Dronspot 30 mg pro malé kočky spot on. Aplikace látky probíhala naprosto bez problémů a ač je můj kocourek Matýsek velmi akční a aktivní, tak při aplikaci hezky držela. Je to určitě i tím, že aplikace je jednoduchá a velmi rychlá. Po aplikaci jsem Matyse pozorovala několik dní a žádné změny jsem si nevšimla. Návod na aplikaci byl zcela srozumitelný a jednoduchý. Pochopí ho každý. Dronspot budu používat i nadále, velmi mě a kocourovi Vyhovuje. Dronspot doporučuji a dalším.
klad Jednoduchá aplikace
klad Žádné vedlejší ucinky
klad Srozumitelný navod
klad Vše ok
příloha příloha
avatar
Eliška
Odčervení kočičky dronspotem bylo kompletně jiným zážitkem, než dřívější podávání tabletek, a to pro nás obě. Kočička dostala kapičku během mazlení, takže vše proběhlo bez stresu a to je rozhodně k nezaplacení :) U této formy podání už rozhodně zůstanu a mohu jen doporučit.
klad Snadnost a rychlost aplikace
klad Bez stresu
klad Cena, která se ale vyplatí
příloha
avatar
Iva
Vše proběhlo v pořádku, kočka aplikaci ani nezaznamenal. Nic necítila. Po aplikaci vše v pořádku, nic jí nevadilo. Návod k použití je přehledný a srozumitelný. Aplikace je jednoduchá. Všem vřele doporučuji. Ještě nevím zda je účinná, ale myslím, že vše bude OK.
klad Jednoduchá aplikace
klad Kočce to nevadilo
klad Nenašla jsem nic
příloha
avatar
Renata
Na kočku byla aplikace zdela bez stresu jak pro mě, jako paničku (obávala jsem se aplikace), tak pro kočku. Na kočku jsem roztok aplikovala při ležení v peličku a ani nespozorovala, že jsem jí Dronspot do srsti vetřela. Dronspot byl bez zápachu, kočka se nikde neotírala a návod byl popsaný podrobně. Nikdy jsem se nesetkala s takhle jednoduchou a bezproblémovou aplikací.
klad bez zápachu
klad jednoduchost aplikace
klad rychlost aplikace
klad bez příznaků na kočce
klad bez stresu při použití
klad nic
příloha
avatar
Marie
Mám doma mladou kočičku "pohodářku". Návod pro mě, jako pro babičku, byl srozumitelný a zvládla jsem aplikovat sama. Bez testování bych nevěděla, že exituje přípravek proti oblým a plochým červům, který nemusím aplikovat kočce ústy. Toto je opravdu pohodlné, kočka si při aplikaci za krk myslela, že jí budu drbat (ještě při tom předla), byla spokojená a klidná. Roztok nemá žádný zápach a nespozorovala jsem žádné vedlejší účinky a myslím, že kočka ani nepoznala, jsem jí přípravek aplikovala. Prášek jsem nikdy nezvládla aplikovat sama, znažila jsem ho zamaskovat do uzenin a kolikrát to kočka i tak nesnědla. Takže tady určitě spokojenost jak na stare paničky, tak na straně kočky! Určitě zakoupím znova.
klad Snadná aplice
klad Bez zápachu
klad Rychlá aplikace
klad Velmi dobrá snášenlivost
klad Jednoduchost
klad Vyšší cena
klad jinak žádný zápor
příloha
avatar
Milena
Naše kočka se při odčervování projevovala téměř hysterickými záchvaty a měla problémy s polknutím tablety. Při aplikaci pipetou byla klidná, úkonu si téměř nevšimla. Vše bylo rychlé, snadné a bez poškrábání. Návod se mi zdál velmi srozumitelný a oceňuji dvě dávky v jednom balení
klad úžasně rychlé odčervení
klad snadná aplikace
klad bez hysterických projevů naší kočky
klad srozumitelný návod
klad 2 dávky v jednom balení
klad doporučuji
klad zápory jsem neshledala žádné
příloha
avatar
Petr
Dronspot pro koťata a malé kočky je překvapující v aplikaci. Návod jsem ani nepotřeboval, neboť je známý při odpuzování klíšťat a blech. Kočky mají respekt, chvíli jsou nervózní. Po aplikaci mají srst slepenou a chtějí přípravek odstranit. Je potřeba nechat přípravek 1 hodinu vstřebat. Jak působí ukáže čas. Přesto doporučuji.
klad Rychlá aplikace
klad Nežádoucí účinky
klad Mazleni
příloha
avatar
Vlasta
Výrobek Dronspot 30 mg/7 mg určený pro koťata a malé kočky do 2,5kg jsem dříve neznala. Až nedávno v televizi, ihned jsem chtěla vyzkoušet. Použila jsem tedy poprvé a spokojenost je na mé straně. Kočky nemají strach, díky jednoduché aplikaci. Pipeta nevydala žádný zvuk, který zvířata nemají ráda. Kočky nevědí že mají léčbu odbytou. Doporučuji všude a všem!
klad Snadná aplikace
klad Rychlé
klad Účinné
klad Nezatěžuje trávicí trakt
klad Cena
příloha příloha
avatar
Martina
Kapali jsme o víkendu, proběhlo to v pohodě, uvidíme jak bude působit. Druhý den jedna trochu spala. Aplikace je jednoduchá. Podle účinků se rozhodnu, zda použijeme znovu. Zatím nemáme žádné parazity. Na větší kočku asi nebude působit,, váží víc.. Ale určitě nám aplikace nevadila, zaleci na účinku.
klad Aplikacjednoducha, bez projevu alergie
klad Zatím nemám problem
příloha
avatar
LEONA
Snadná aplikace, kočka reagovala velice pozitivně, při aplikaci vrněla. Po aplikaci neměla žádné negativní reakce, byla naprosto v klidu. Drontospot si v budoucnu určitě znovu koupím, jsem velice spokojená, návod je srozumitelný, vyhnuli jsme se zbytečnému stresu z polikání tablety.
klad Velká spokojenost
klad Není co vytknout.
příloha
avatar
Lucie
Naše kočička měla vždy problémy s tabletami - buď tabletu několikrát vyplivla nebo tlamičku vůbec nechtěla otevřít a reagovala velice agresivně. Při aplikaci držela a nebyl žádný problém. Při tabletách jsem vždy pozorovala, že je unavená a půl dne spí. Po pipetě byla aktivní. Návod byl srozumitelný. U návodu mi trochu chyběly nálepky jako u tablet, které používám na zapisování datumu odčervení do kalendáře. Určitě si koupím v budoucnu, i když je cena mnohem vyšší než u tablet. Doporučím dále.
klad snadná aplikace
klad bez vedlejších účinků
klad bez škrábanců a kousanců
klad bez zápachu
klad bez boje
klad cena
klad slepení chlupů
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel